Home » , , , , , , , » 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Temi Hason Müzikal Dans Gösterisi Video İzle

5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Temi Hason Müzikal Dans Gösterisi Video İzle

emre | Salı, Mart 06, 2012 | 0 yorum
Yarışmaya New York’tan katılan yabancı yarışmacı Temi Hason özellikle 2. tur performansı sırasında gösterdiği başarı ile hatırlanıyor. Amerika’da yaşayan bir çellocu olan Temi Hason müzikal dans gösterisinde oldukça Başarlı olmuş ve jüri oyları ile yarı finale gelmişti.  Temi Hason 5 Mart yarı final gösterisi için yine müzikal tiyatro tadında bir gösteri hazırladı. Gösterilerinde İngilizce konuşan yarışmacı bu defa giriş bölümü düzgün bir Türkçe ile yaptı. Temi Hason yarıfinal 5 Mart müzikal dansı video izle gecenin en farklı gösterilerinden biri oldu. 5 Mart Temi Hason yarı final Yetenek Sizsiniz müzikal dans gösterisi video izle jüri ve izleyicilerin yoğun ilgisini çekti. Temi Hason 5 Mart yarı final müzikal dansı söylediği İngilizce şarkı salondan da olumlu tepkiler aldı. 5 Mart Temi Hason yarı final Yetenek Sizsiniz dansını izle seyretmek için görüntülerimizi takip ediniz. Temi Hason Yetenek Sizsiniz şarkı ve dansı video izle gecenin oldukça farklı şovlarından biri oldu. 5 Mart Yetenek Sizsiniz yarıfinal Temi Hason müzikal şarkı dans performansı jürinin de övgülerini aldı.
Aradığı erkek arkadaşı bulamayan bir kadının yalnızlığını anlatan bir gösteri sunan Temi Hason Yetenek Sizsiniz yarı final elemelerinin başarılı isimleri arasında yer alamadı. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan Temi Hason iki dansçı ile birlikte müzisyenlerinde eşlik ettiği yarı final performansı izleyenlerden yeterli puanı alamadı. 5 Mart Yetenek Sizsiniz Temi Hason yarı final müzikal dans ve şarkı performansı ilk 5 gösteri arasında sahneye gelemedi. Yetenek Sizsiniz Türkiye 5 Mart yarı final Temi Hason gösterisi böylece dereceye giremeyerek elendi.
5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Temi Hason Müzikal Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Ayhan ve Anıl Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde Ayhan ve Anıl 5 Mart Yetenek Sizsiniz yarıfinal dansını seyret videosu izle, Ayhan ve Anıl yarı final 5 Mart akrobasi dansı video izle ve Ayhan ve Anıl yarı final 5 Mart Yetenek Sizsiniz gösterisi hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger