Home » , , , , , , , , » 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Kafkas Kartalları Kafkas Dansları Gösterisi Video İzle

5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Kafkas Kartalları Kafkas Dansları Gösterisi Video İzle

emre | Salı, Mart 06, 2012 | 0 yorum
Yetenek Sizsiniz Türkiye final giderek yaklaşıyor. Yarışmanın son bölümlerinde yarı final için mücadele eden ve sergiledikleri müthiş sahne şovu ile birinci olarak yarı finale çıkan Kafkas Kartalları 5 Mart yar final Yetenek Sizsiniz Türkiye gösterileri ile final için müthiş bir dönüş yaptılar. Her gösteride sayıları giderek artan ekip Kafkas Kartalları yarı final 5 Mart dansı video izle için yine oldukça kalabalık bir dansçı kitlesi ile sahne aldı. Dansçıların yanında müzikleri ve kostümleri de ekibi farklı kılıyor. Kafkas Kartalları yarıfinal 5 Mart Yetenek Sizsiniz Kafkas halk oyunları gösterisine kırmızı sahne kostümleri ve ellerinde kılıçları ile hızlı bir giriş yaptılar. Kafkas Kartalları 5 Mart yarı final Yetenek Sizsiniz dans gösterisi video izlemek için görüntülerimizi takip ediniz. 5 Mart Kafkas Kartalları dansını izle seyret gecenin en hareketli ve en farklı gösterilerinden biri oldu. Modern dansların yanında yarışan ekip klasik Kafkas halk oyunlarını oldukça başarılı koreografiler ile sahneliyor. Kafkas Kartalları Yetenek Sizsiniz yarı final dansını seyret videosu izlenme rekorları kırdı. Kendi müzisyenleri ile sahneye gelen Yetenek Sizsiniz yarı final Kafkas Kartalları dans gösterisinde çalan müzikler ise salonu ateşledi. Ellerinde kılış ve kalkanları ile kalabalık ekip hızlı Kafkas danslarını başarılı bir biçimde icra ettiler.
Yarışmaya İstanbul’dan katılan amatör dansçılardan oluşan ekip oldukça hareketli Kafkas danslarını sahnede başarı ile icra ediyor. Kafkas Kartalları 5 Mart dans gösterisi sırasında çalan Kafkas müzikleri de izleyenleri büyüledi. Koreografileri gereği sahneye kılıç kalkan ile çıkan Kafkas Kartalları müzik eşliğinde kılıç kalkan dansı yaptı. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan ekip salona bayan üyelerinin girmesi ve dansa katılması ile coşkuyu iyice arttırdı. Yetenek Sizsiniz Kafkas Kartalları yarı final halk oyunları gösterisi izlenmeye değer bir şov oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye 5 Mart Kafkas Kartalları Kafkas dansları gösterisi gecenin ilk 5 gösterisinden biri olarak sahneye geldi. Son ikiye kalan ekip Grup Family ile çekişti. Jürinin kararı ise Kafkas Kartalları’ndan yana oldu. Böylece Kafkas halk oyunları ekibi finalist olmayı başardı.
5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Kafkas Kartalları Kafkas Dansları Gösterisi Video İzle, 9.7 out of 10 based on 3 ratings Bir önceki yazımız olan 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı final Çağın Parmaksız İlizyon sihirbazlık Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 5 Mart Çağın Parmaksız Yetenek Sizsiniz yarıfinal basket maçı sonucu tahmin gösterisi, Çağın Parmaksız 5 Mart yarıfinal sihirbazlık illüzyon gösterisi video izle ve Çağın Parmaksız 5 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final basket maçı sonucu tahmin şovu hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger