Home » , , , , , , , » 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Her Kafadan Bir Ses Acapella Gösterisi Video İzle

5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Her Kafadan Bir Ses Acapella Gösterisi Video İzle

emre | Salı, Mart 06, 2012 | 0 yorum

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan en farklı yeteneklerden olan Her Kafadan Bir Ses, acapella gösterileri ile her sahne aldıklarında adlarından söz ettiriyor. Her Kafadan Bir Ses her turda geceye damgasını vurarak tur atlamayı bilmişti. 5 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final Her Kafadan Bir Ses acapella gösterisi de yine böyle oldu. Gecenin birincisi olmayı başaran Her Kafadan Bir Ses yarıfinal 5 Mart acapella şovu izle gecenin en çok beğenilen ve alkış alan performansıydı. 5 Mart Her Kafadan Bir Ses yarı final gösterisi video izle 5 kişiden oluşan acapella ekibinin ustaca seçilmiş kostümleri ile sahnede belirmesi ile başladı. Hiçbir enstrüman kullanmadan ağızları ile müzik yapan Her Kafadan Bir Ses ekibi şarkılara getirdiği farklı yorum ile de büyük beğeni kazanıyor. Her Kafadan Bir Ses 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı final gösterisi izleyenlere arkada bir orkestra çalıyormuş hissi veriyor. Hiçbir çalgı kullanmadan müzik yapan grup birçok şarkıyı kendi tarzlarında seslendirdi. 5 Mart Yetenek Sizsiniz Her Kafadan Bir Ses yarı final performansı izle seyretmek için görüntülerimizi takip ediniz. Her Kafadan Bir Ses Yetenek Sizsiniz 5 Mart yarıfinal acapella gösterisi izle seyret videosu izlenme rekorları kırdı. Yetenek Sizsiniz yarıfinal Her Kafadan Bir Ses 5 Mart performansı ile gecenin birincisi olmayı başardı. Ağızları ile müzik yapan grup Her Kafadan Bir Ses Yetenek Sizsiniz 5 Mart final elemelerine de damga vurdu. Başarılı sahne şovları ile seyirciyi büyüleyen Her Kafadan Bir Ses Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde ilk finalist olmayı başardı. Yetenek Sizsiniz Her Kafadan Bir Ses yarı final şovu izleyenleri şaşırtmayı başardı. Acapella tarzında başarılarının yanında sahne performansları ve dansları da büyük renk katan Her Kafadan Bir Ses Yetenek Sizsiniz Türkiye 5 Mart yarı final gösterisi izlenmeye değer bir şov oldu.

Her Kafadan Bir Ses Yetenek Sizsiniz yarı final 5 Mart söyledikleri şarkılar ile seyirciyi hareketlendirdiler. Her Kafadan Bir Ses 5 Mart yarı final aşk oyunu buna derler güzelim şarkısına getirdikleri yoruma seyirci de eşlik etti. Her Kafadan Bir Ses 5 Mart dansları da izlenmeye değer anlardandı. Ellerinde bastonlar ve başlarında şapkaları ile kostümleri de çok beğenilen ekip Her Kafadan Bir Ses aşk oyunu buna derler güzelim gelen gideni aratır şarkısını seslendirdi. 5 Mart Yetenek Sizsiniz Her Kafadan Bir Ses yarı final gösterisi sen yeter ki kulun olayım Tarkan şarkısını seslendirdiler. Bu şarkının ardından Her Kafadan Bir Ses 5 Mart yarı final gösterisi Barış Manço kara sevda şarkısı ile şovlarına son verdiler. Her Kafadan Bir Ses 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye final elemelerinin birincisi olarak finale adını yazdırdı.


Rating: 10.0/10 (3 votes cast)5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Her Kafadan Bir Ses Acapella Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 3 ratings Bir önceki yazımız olan 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Hakan Çankaya Komedi Taklit Standup Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 5 Mart Hakan Çankaya Orhan Gencebay ve Bülent Ersoy navigasyon taklidi, 5 Mart Hakan Çankaya yarıfinal komedi taklit gösterisi ve Hakan Çankaya Mahsun Kırmızıgül taklidi hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger