Home » , , , , , , , , , , » 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Hakan Çankaya Komedi Taklit Standup Gösterisi Video İzle

5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Hakan Çankaya Komedi Taklit Standup Gösterisi Video İzle

emre | Salı, Mart 06, 2012 | 0 yorum

Hakan Çankaya Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının son serisinde yarışan en başarılı taklitçilerden birisi olarak biliniyor. Hakan Çankaya yarıfinal 5 Mart komedi taklitleri ise bu defa 2 .tur performansının gölgesinde kaldı. 5 Mart Hakan Çankaya yarıfinal komedi taklit gösterisi yine ünlülerin taklitleri ile standup şovu şeklinde gelişti. İşten atılma hikayesi ve minibüs maceralarını anlatan Hakan Çankaya 5 Mart komedi taklit gösterisi salonu kahkahaya boğdu. 5 Mart Hakan Çankaya Kadir İnanır taklidi ile başladığı gösterisi büyük alkış aldı. 5 Mart Hakan Çankaya Yetenek Sizsiniz yarı final Orhan Gencebay taklidi ile salonu güldürmeyi başardı. Bir yol hikayesini anlattığı şovunda Yetenek Sizsiniz yarıfinal 5 Mart Hakan Çankaya Mahsun Kırmızıgül taklidi ile büyük alkış almayı başardı. Yetenek Sizsiniz 5 Mart Hakan Çankaya komedi taklit şovu video izlemek için görüntülerimizi takip ediniz. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan yarışmacı yine başarılı ünlü taklitleri ile herkesi güldürdü. Yetenek Sizsiniz Hakan Çankaya yarı final ünlü taklitleri başarılı bulundu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Hakan Çankaya 5 Mart yarı final komedi taklit şovu izleyenleri yine gülmekten kırıp geçirdi. Yetenek Sizsiniz yarı final Hakan Çankaya komedi gösterisi Kadir İnanır Süpermen esprileri ile devam etti. Hakan Çankaya komedi taklit dalında yarışmanın en iddialı yarışmacılarından biriydi. Yarı final gösterisine işten kovulma hikayesi ile başladı. İşe gitmek için dolmuşa binen bir adamın başına gelenleri anlatan Hakan Çankaya dolmuşta çalan müzikten rahatsız olunca şoförü uyarıyor. Gösterisin bu bölümünde Kadir İnanır ile Süpermen’i karşı karşıya getiren Hakan Çankaya salonu güldürmeyi başardı. Kadir İnanır Süpermen diyalogları salonu kahkahaya boğdu. Hakan Çankaya Kadir İnanır taklidi Süpermen artık tayt üstüne külot giyemeyeceksin esprisi ile salondan olumlu tepki aldı. 5 Mart Hakan Çankaya Orhan Gencebay ve Bülent Ersoy navigasyon taklidi de yarışmacının alkış alan bir diğer esprisi oldu. Hakan Çankaya Mahsun Kırmızıgül taklidi ise izleyenleri kahkahaya boğdu. 5 Mart Hakan Çankaya Yalan Dünya Orçun öpüşelim taklidi ile gecenin sürprizini yaptı. Daha sonra 5 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final Hakan Çankaya Ramiz Dayı taklidi ile gösteri son buldu. Hakan Çankaya Ramiz Dayı esprisi Kışın içine giyersin içlik don, benim en sevdiğim rakam on, maaşına zam işine son… Gecenin Başarlı ismi Hakan Çankaya bu performansı sonrası yapılan puanlamada final için yeterli puanı almayarak elendi.


5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Hakan Çankaya Komedi Taklit Standup Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Temi Hason Müzikal Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 5 Mart Temi Hason yarı final Yetenek Sizsiniz müzikal dans gösterisi video izle, 5 Mart Yetenek Sizsiniz yarıfinal Temi Hason müzikal şarkı dans performansı ve Temi Hason 5 Mart yarı final gösterisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger