Home » , , , , , , , » 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Ayhan ve Anıl Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle

5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Ayhan ve Anıl Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle

emre | Salı, Mart 06, 2012 | 0 yorum
Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı finalinin ilk bölümünde yarışmanın ilk finalistleri belli oldu. Gecenin en ilginç performanslarından birisi ise Ayhan ve Anıl akrobasi dans 5 Mart yarı final gösterisi oldu. Ayhan ve Anıl sahneye gerdikleri iplere tırmanarak yüksekte sergiledikleri akrobasi ve dans gösterileri ile tanınıyor. Oldukça farklı bir alanda güç, denge ve yetenek isteyen bir gösteri yapan ikili bu farkları nedeni ile her gösterilerinde ön plana çıkmayı başarıyorlar. Ayhan ve Anıl yarı final 5 Mart akrobasi dansı video izle gecenin en farklı performanslarından biri oldu. Sahneye gerilen iki farklı beyaz ipe tırmanarak sergiledikleri gösterilerinde Ayhan ve Anıl yarı final 5 Mart Yetenek Sizsiniz gösterisi için Anna isimli bir başka akrobat ile sahne aldı. Ayhan ve Anıl 5 Mart yarı final Yetenek Sizsiniz akrobasi dans gösterisi video izle gecenin yine en farklı şovu olmayı başardı. 5 Mart Ayhan ve Anıl yar final dansını izle seyretmek için görüntülerimize göz atınız. Ayhan ve Anıl 5 Mart Yetenek Sizsiniz yarıfinal dansını seyret videosu izlenme rekorları kırdı. Tehlikeli ip gösterileri hazırlayan ekip Yetenek Sizsiniz yarı final 5 Mart Ayhan ve Anıl gösterisi için yine çok tehlikeli hareketleri denediler. Yetenek Sizsiniz 5 Mart Ayhan ve Anıl akrobasi gösterilerinde bu defa alışık olmadığımız bazı aksilikler de gördük.
Yetenek Sizsiniz Türkiye 5 Mart Ayhan ve Anıl akrobasi ip dansı gösterisi yine izleyenleri büyüledi. Ayhan ve Anıl 5 Mart yarı final şovlarında kostümleri ile de büyük ilgi gördü. İkili beyaz gladyatör kıyafetleri ile seyirciyi etkilemeyi başardı. Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenleri Ayhan ve Anıl 5 Mart yarı final performansına hayran kaldı. Süre olarak daha uzun bir gösteri hazırlayan ekip Ayhan ve Anıl 5 Mart yarı final ip akrobasisi şovlarında daha tehlikeli hareketleri denediler. Yetenek Sizsiniz Türkiye Ayhan ve Anıl yarı final performansları sonrası ilk 5 aday arasında finalist olmak için sahneye geldi. Yetenek Sizsiniz yarı final elemeleri sonrası Ayhan ve Anıl gecenin en iyi üçüncü performansı olmayı başararak finale yükseldi.
5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Ayhan ve Anıl Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Şeyda Bekmez Yabancı Şarkı Dinel Video İzle başlıklı makalemizde 5 Mart yarı final Şeyda Bekmez Yetenek Sizsiniz Türkiye yabancı şarkı dinle video izle, Şeyda Bekmez 5 Mart yarı final şarkı performansı ve Şeyda Bekmez yarı final 5 Mart yabancı şarkı performansı dinle video izle hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger