Home » , , , , , , , , , » 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Serbest Futbol Erkan ve Ufuk Futbol Topu ile Akrobasi Şov Gösterisi Video İzle

5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Serbest Futbol Erkan ve Ufuk Futbol Topu ile Akrobasi Şov Gösterisi Video İzle

emre | Salı, Mart 06, 2012 | 0 yorum
Erkan ve Ufuk ülkemizde çok yaygın olmayan bir şovu, futbol topu ile zor hareketleri deneyen bir ekip olarak Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında karşımıza çıkmışlardı. İlk turdan bu yana sergiledikleri ilginç serbest futbol akrobasi şovları ile hep öne çıkmışlardı. Erkan ve Ufuk Serbest Futbol ekibi 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı final gösterisi için yeniden sahne aldılar. Erkan ve Ufuk Serbest Futbol yarıfinal 5 Mart Yetenek Sizsiniz top gösterisi video izle yine riskli ve zor hareketlerin denendiği bir şov oldu. Yeteneklerini kanıtlayan Erkan ve Ufuk ikilisi 5 Mart Serbest Futbol yarı final top sektirme gösterisi ile izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Serbest Futbol 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı final futbol topu ile şov gösterileri büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz 5 Mart yarı final Serbest Futbol gösterisi video izle gecenin farklı şovlarından birisi oldu. Serbest Futbol 5 Mart yarı final Yetenek Sizsiniz top çevirme gösterisi salondan da alkış almayı başardı. İlk turlara göre gösterilerini oldukça geliştiren Erkan ve Ufuk Yetenek Sizsiniz yarıfinal 5 Mart serbest futbol gösterisi büyük beğeni topladı.
Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölümünde sahne alan 5 Mart Serbest Futbol akrobasi top sektirme çevirme gösterisi izleyenlere Erkan ve Ufuk ikilisinin yeteneklerini ispatladı. Erkan ve Ufuk Serbest Futbol ekibi 5Mart yarı final gösterisi için testere filminin senaryosundan esinlenerek yaptıkları şov ile herkesi kendilerine hayran bıraktı. Yetenek Sizsiniz Serbest Futbol yarı final 5 Mart futbol topu sektirme çevirme gösterisi oldukça zor hareketlerin denendiği bir performans oldu. Ayaklarında başlarında top sektiren ve çeviren ekip büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 5 Mart Serbest Futbol yarı final top sektirme şovu final için yeterli puanı alamadı. İlk 5 gösteri arasında sahneye çıkamayan Erkan ve Ufuk Serbest Futbol akrobasisi ekibi Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenlerinin oyları ile belirlenen finalist adayları arasında yer alamayarak elendiler.
5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Serbest Futbol Erkan ve Ufuk Futbol Topu ile Akrobasi Şov Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Her Kafadan Bir Ses Acapella Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 5 Mart Yetenek Sizsiniz Her Kafadan Bir Ses yarı final gösterisi sen yeter ki kulun olayım Tarkan şarkısı, 5 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final Her Kafadan Bir Ses acapella gösterisi ve Her Kafadan Bir Ses 5 Mart yarı final aşk oyunu buna derler güzelim şarkısı hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger