Home » , , , , , » Pampiş Hilal Cebeci Kendisine Horoz Arıyormuş

Pampiş Hilal Cebeci Kendisine Horoz Arıyormuş

emre | Cuma, Mart 09, 2012 | 0 yorum
Sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı her yeni Hilal Cebeci Pampiş fotoğrafları ve pampiş seksi foto ile gündemi sallayan ünlü şarkıcı Denizli’de konser verdi. Pampiş yatakta çıplak pozlarının ardından Twitter Hilal Cebeci’nin başlattığı Pampiş akımıyla çalkalanırken şarkıcı Hilal Cebeci, Denizli’de sevenleri ile buluştu. Twitter Hilal Cebeci konserinde Denizli’de ilk kez konser verdiğini ve şehri ilk defa gördüğünü söyledi. Panpiş çok seksi foto paylaşımlarının ardından Hilal Cebeci konseri sırasında, “Denizli’ye ilk kez geliyorum. Kısmetim belki buradadır. Bir horoz bulurum belki” sözleri ile yine gündem yarattı. Twitter Hilal Cebeci konserinde yine bomba gibi sözleri ile çok büyük yankı uyandırdı. Hilal Cebeci Twiter üzerinden Denizli’ye gitmeden önce hayranları ile buluştu. Pampiş Twitter fotoğrafları yanında bu sohbetleri ile de gündem yaratmaya devam etti. Pampiş yeni Twitter resimleri paylaştığı hayranları ile sohbetinde Denizliler ve horozlarına methiyeler düzdü. Pampiş yeni Twitter foto paylaşımlarının ardından bu sözleri ile de çok konuşulacak.
Pampiş Hilal Cebeci Denizli’ye gitmeden evvel Denizlispor taraftarlarına sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üzerinden buluştu. Pampiş Twitter paylaşımlarında Denizli’ye onlar için geleceğini belirtti. Hilal Cebeci Twiter paylaşımlarına Denizlililer yoğun ilgi gösterdi. Hilal Cebeci Colossae Otel Nigh Club’te bir konser verdi. Twitter seksi pampiş pozlarının ardından konserine de kırmızı renkli mini elbisesiyle çıkan Hilal Cebeci, seslendirdiği şarkılarıyla bir saat süren konseri boyunca Denizliler’e keyifli dakikalar geçirmeyi bildi. Pampiş Hilal Cebeci şarkı aralarında sevenleri ile sık sık sohbet etmekten de geri durmadı. Cebeci, “Denizli’ye geldiğimde İstanbul, eski sevgililerim gibi hüzne büründü. Buraya gelirken panpişlerim bana yazdı. Aslında Denizli’nin horozu ve erkekleri meşhur… Ben Denizli’yi ve Denizli’nin erkeklerini seviyorum. Buradan biriyle evlenmek isterim. Eğer kısmetim çıkarsa evlenirim. Buraya gelmek bana huzur verdi” sözleri ile yine gündemin ilk sırasına oturmayı bildi.
Hilal Cebeci pampiş seksi foto paylaşımlarında sosyal mesaj vermesi ile de tanınıyor. Denizli’de de hayranları ile sohbet ederken mesajlardan geri durmayan Cebeci evlenmek için seçeceği erkeğin alkol ve sigara kullanmaması gerektiğini belirtti. Twitter Hilal Cebeci birlikte olduğu hiçbir sevgilisinin alkol ve sigara kullanmadığını hatırlattı. Pampiş Hilal Cebeci “Öyle bir sevgilim olmadı. Bundan sonra büyük konuşmayayım; olmaz da. Sigara ve alkol kullanan kişileri pek sevmem. Tabii şu an karşımda siz alkol kullanıyorsunuz ama yanlış anlamayın” sözleri ile seçeceği erkeğin ipuçlarını verdi.
Denizli konseri boyunca söylediği şarkılarla konseri izleyen dinleyicilerini eğlendiren pampiş Hilal Cebeci “Denizli’den kendime horoz arıyorum” diyerek bir polemiğinde fitili ateşlemiş oldu. Kaldığı otelde bir müşteri kabul ederse hemen havuz başında nikah kıyabileceklerini ve kendisi ile evlenebileceğini söylemesi üzerine Cebeci nikah fobisi olduğunu söyledi.
Geçmişteki aşklarından da şikayet eden pampiş Hilal Cebeci arkasından konuşan sevgililerini hayranlarına şikayet etti. Pampiş Hilal Cebeci, “Eski sevgililerimi terk etmekte ne kadar haklı olduğumu şimdi daha net görüyorum. Çünkü onlar benim arkamdan konuşup, iş çevirmeye devam ediyor. Onları bırakmakta çok haklıymışım” dedi.
Pampiş Hilal Cebeci Kendisine Horoz Arıyormuş,
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger