Home » , , , , , » 3 Mart Yetenek Sizsiniz 2. Tur Rituel Rapposite Rap Şarkı Performansı Video İzle

3 Mart Yetenek Sizsiniz 2. Tur Rituel Rapposite Rap Şarkı Performansı Video İzle

emre | Pazar, Mart 04, 2012 | 0 yorum

Rituel Rapposite rap şarkı grubu ikilisi 6 yıldır amatör rap müzik yapan bir grup… Yarışmanın il tur elemelerinde sergiledikleri performans ile Yetenek Sizsiniz yarı final elemeleri için sahnede yer bulmuştu. 3 Mart Rituel Rapposite rep şarkı performansı video izle ile yeniden seyirci karşısına çıkan ekip kendi bestesi olan bir şarkı seslendirdi. 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Rituel Rapposite rap şarkı dinle video izle jüri tarafından yeterli beğeniyi görmedi. 3 Mart Rituel Rapposite rap şarkı sözleri kendilerine ait olan besteyi seslendirdiler. İlginç bir giriş yatıktan sonra şarkılarına başlayan ekip Rituel Rapposite 3 Mart sessiz ol senin tek eksiğin mutluluk diye başlayan şarkılarını seslendirdi. Rituel Rapposite 3 Mart rep şarkı sözleri ile salonu hareketlendirdi. Alkışlar eşliğinde gösterisini sunan ikili Ritüel Rapposite 3 Mart Yetenek Sizsiniz sessiz ol şarkısı salondan ilgi gördü.

Yetenek Sizsiniz 3 Mart Rituel Rapposite rap şarkı performansı Hülya Avşar’ın ret kararı ile sarsıldı. Diğer jüri üyeleri ise Rituel Rapposite rep şarkı performansını sonuna kadar dinledi. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan ikili umdukları başarıyı sergileyemedi. Yetenek Sizsiniz Rituel Rapposite 2.tur rap şarkı dinleyenleri etkilese de salondan yarı final için yeterli oyu toplayamadı. Yarı fina için umutlu gelen ikili kostüm seçimleri yüzünden olumlu tepki görse de ilk 5 performans arasında sahneye çıkamadı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 3 Mart Rituel Rapposite rap şarkı sözleri ile diğer müzikleri eleştirdi. Rituel Rapposite grup üyeleri isimlerini yarıfinal için yazdırmayı başaramadıkları için üzgündü.

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)3 Mart Yetenek Sizsiniz 2. Tur Rituel Rapposite Rap Şarkı Performansı Video İzle, 10.0 out of 10 based on 2 ratings Bir önceki yazımız olan 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı Mehter Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 3 Mart Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı 2.tur gösterisi tasavvuf müziği, 3 Mart Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı semah dansı izle ve Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı bayan üyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger