Home » , , , , , » 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Lastik Adam İlker Çevik Gösterisi Video İzle

3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Lastik Adam İlker Çevik Gösterisi Video İzle

emre | Pazar, Mart 04, 2012 | 0 yorum

İlker Çevik Yetenek Sizsiniz Türkiye ilk tur elemeleri sırasında esnek ve çevik vücudu ile jüri üyelerini çok şaşırtan bir performans sergilemiş ve yarı final elemeleri için 2. turda sahne alamaya 3 evet ile hak kazanmıştı. 3 Mart İlker Çevik 2. tur Yetenek Sizsiniz gösterisi video izle yarışmacının sahneye getirilen bir valizin içerisinden çıkması ile başladı. Valizin içinden çıkan yarışmacı İlker Çevik lastik adam olarak biliniyor. Oto tamircisi İlker Çevik 3 Mart vücut gösterisi ile büyük beğeni kazandı. Sahneye getirilen bir valizin içinden çıkan yarışmacı herkesi daha baştan şaşırtmayı başardı. İlker Çevik 2.tur performansı oldukça dikkat çekti. Bacağını boynuna dolayan ve tek ayaküstünde ip atlayan yarışmacı gecenin farklı isimlerindendi. İlker Çevik 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye gösterisi çok ilginç hareketleri ile devam etti. Sahnede kostüm ve müzik seçimi ile jüri tarafından beğenilen yarışmacı zaman zaman izleyicinin bakamadığı şekillere girdi. Vücudunu şekilden şekle sokan yarışmacı demir adam İlker Çevik 3 Mart gösterisi ile gecenin çok konuşulacak isimlerinden oldu.

İlker Çevik valizden çıktıktan sonra sahnede bulunan ip ile gösterisini sürdürdü. Lastik adama İlker Çevik sahnede sergilediği ilginç hareketleri ve vücudunu soktuğu inanılmaz şekillerle bazen izlenmesi zor görüntüler verdi. Daha sonra bir bacağını omzuna alan yarışmacı sahnede bulunan ip ile tek ayaküstünde ip atlamaya başladı. Yetenek Sizsiniz 2.tur İlker Çevik esnek vücut gösterisi ilk 5 performans arasına girecek kadar seyirciden oy almayı başardı. Hiçbir eğitim almadan kendi çabası ile vücudunu bu hale getiren yarışmacı aslında bir oto tamircisi… Demir adam İlker Çevik Yetenek Sizsiniz 3 Mart gecesi ilk 5 performans arasında sahneye gelse de yarı final için yeterli oyu alamadı. Son ikiye kalamayan yarışmacı 2. turda yarışmaya veda etti.

3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Lastik Adam İlker Çevik Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Mücahit Kaşgarlı Şiir Okuma Performansı video İzle başlıklı makalemizde ezberden şiir okuyan küçük çocuk Mehmet Kaşgarlı, Mücahit Kaşgarlı 2.tur şiir okuyan küçük çocuk 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Mücahit Kaşgarlı 3 Mart Yetenek Sizsiniz 2. Tur hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger