Home » , , , , , , , » 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Tuğberk ve Alara Dans Gösterisi Video İzle

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Tuğberk ve Alara Dans Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Tuğberk ve Alara ikilisi oldukça başarılı dansları ile finale kadar gelmeye başardı. Tuğberk ve Alara final 12 Mart dansı video izle yine gecenin yıldızı olmayı başardı. 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Tuğberk ve Alara final dansı ikilinin tarzlarına uygun olarak yavaş başladı ve hareketli bitti. Tuğberk ve Alara 12 Mart final dans performansı video izle gecenin en güzel dans performansı oldu. 12 Mart Yetenek Sizsiniz final Tuğberk ve Alara dansını izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. Tuğberk ve Alara Yetenek Sizsiniz final dansı seyret videosu izlenme rekorları kırdı. 12 Mart Yetenek Sizsiniz final Tuğberk Alara ikilisi dans gösterisi jüriden de büyük övgü aldı. Finalin güçlü ikilisi dans alanında Yetenek Sizsiniz 12 Mart final Tuğberk ve Alara dans şovu büyük alkış gördü. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan ikili Tuğberk ve Alara dans gösterisi ile birinciliği zorladı.

Resim ve video hazırlanıyor..

Yetenek Sizsiniz Türkiye 12 Mart Tuğberk ve Alara final dansı büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 12.03.2012 tarihinde gerçekleşen finalinde Türkiye’nin yeteneği belirlendi. Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenleri Tuğberk ve Alara’nın final dansını hayranlıkla izledi. Yetenek Sizsiniz Türkiye Tuğberk ve Alara final dansı video izleyenleri ikilinin büyük uyumuna ve hareketli dansına bayıldı. Tuğberk ve Alara çifti 14 ve 17 yaşlarında olan genç dansçı çiftimiz. Çok başarılı dansları ile hatırlanan ikili Yetenek Sizsiniz Türkiye finali için çok farklı bir koreografi ile sahnedeydi. 70’lerin Amerikan mzikleri eşliğinde hızlı bir dans ile başlayan ikili büyük beğeni topladı. Giriş bölümünün hızlı dansının ardından Tuğberk ve Alara ikilisi daha slow bir dansa geçti. Tuğberk ve Alara final gösterisinde çalan şarkı eşliğinde yavaş ancak etkili bir dans sergiledi. Yine çok hızlı ve kıvrak hareketlerle süslü koreografilerinin devam bölümünde Tuğberk ve Alara hafif ve duygusal bir müzik eşliğinde final danslarını yaptı. Gösteri sonunda uzun süre alkışlanan ikili büyük beğeni topladı.

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Tuğberk ve Alara Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Abdullah Talayhan Jonglör Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 12 Mart Abdullah Talayhan Yetenek Sizsiniz final gözleri kapalı top çevirme, Yetenek Sizsiniz 12 Mart Abdullah Talayhan final gösterisi ve Yetenek Sizsiniz Abdullah Talayhan 12 Mart final jonglör gösterisi video izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger