Home » , , , , , , , » 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Kutay Özkan ve Tarçın Köpek Eğitimi Gösterisi Video İzle

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Kutay Özkan ve Tarçın Köpek Eğitimi Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Kutay Özkan ve Tarçın köpek eğitimi konusunda en iddialı yarışmacılardan biri oldu. Kutay Özkan ve Tarçın 12 Mart Yetenek Sizisiniz final gösterisi büyük beğeni topladı. 12 Mart Kutay Özkan ve köpek Tarçın final ilizyon gösterisi büyük alkış aldı. Kutay Özkan ve köpeği Tarçın 12 Mart final performansında eski numaralarında örnekler sundu. 12 Mart Kutay Özkan ve köpek Tarçın final gösterisi farklı iki numara ile karşımızdaydı. Kutay Özkan ve köpek Tarçın 12 Mart final Yetenek Sizsiniz ilizyon gösterisi izleyenleri şaşırttı. Yetenek Sizsiniz final matematik işlemleri yapan köpek tarçın izleyenleri büyüledi. Yetenek Sizsiniz 12 Mart yazılan sayıları tahmin eden köpek Tarçın izleyenleri büyüledi. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan yarışmacı Kutay Özkan ve köpeği Tarçın numaraları izleyenleri şaşırtmaya devam etti. Yetenek Sizsiniz Kutay Özkan ve Tarçın final sayı tahmin gösterisi büyük başarı kazandı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 12 Mart Tarçın kart okuma numarasını ise yapamadı.

Kutay Özkan ve akıllı köpeği Tarçın yarışmanın he bölümünde insanları şaşırtmayı ve turları geçmeyi başarmıştı. Kutay Özkan ve Tarçın final gösterisinde bir sürpriz ile karşımızdaydı. Akıllı köpek Tarçın Yetenek Sizsiniz Türkiye köpek gösterileri içinde en farklı olana imza attılar. Gösterinin başında Kutay Özkan ve Tarçın çeşitli komutlar ile hareketlerini denediler. Daha sonra Acun’un sorduğu işlemi bilen Tarçın sıra ile Hülya Avşar’ın sorusunu bilen Tarçın, Sergen Yalçın’ın sorularını yanlış bildi. Daha sonra Kutay Özkan ve Tarçın final ilizyon gösterisini sunmaya başladı. Köpek seyircilerden iki kişiyi seçti. Seyircilerin seçtiği rakamları ve işlemleri jüriye veren Kutay Özkan daha sonra bu işlemleri köpeği Tarçın’ın bilmesini istedi. Tarçın zarftaki sayıyı doğru tahmin etti. İlizyon yapan köpek tarçın zarftaki sayıyı tahmin eden köpek Tarçın büyük alkış aldı. Gösterisinin son bölümünde otur, kalk ve yat yazan kartlarda yazan ifadeyi okuyarak yapmasını istedi. Ancak Tarçın kartı okumadı ve komutu yerine getirmedi.


12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Kutay Özkan ve Tarçın Köpek Eğitimi Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Halit İncedayı Diamond İlizyon Sihirbazlık Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 12 Mart Halit İncedayı final ilizyon sihirbazlık gösterisi, Halit İncedayı 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye final sihirbazlık ilizyon şovu izle ve Halit İncedayı final 12 Mart Yetenek Sizsiniz illüzyon sihirbazlık gösterisi video izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger