Home » , , , , , , , , » 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Abdullah Talayhan Jonglör Gösterisi Video İzle

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Abdullah Talayhan Jonglör Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Abdullah Talayhan 15 yaşında olan jonglör alanında oldukça başarılı bir yarışma çıkardı. Abdullah Talayhan final 12 Mart jonglör gösterisi hareketli müzikler eşliğinde başladı. 12 Mart Abdullah Talayhan final gösterisine önceki gösterilerinde yaptığı gösterileri geliştirerek sunan yarışmacı büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz Abdullah Talayhan 12 Mart final jonglör gösterisi video izle gecenin ilk performanslarından biri olarak sahneye geldi. 12 Mart Yetenek Sizsiniz Abdullah Talayhan top çevirme gösterisi izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. 12 Mart Abdullah Talayhan Yetenek Sizsiniz final gözleri kapalı top çevirme anı gecenin en renkli anlarından biri oldu. Yetenek Sizsiniz final Abdullah Talayhan jonglör gösterisi büyük ilgi gördü. Yetenek Sizsiniz 12 Mart Abdullah Talayhan final gösterisi seyirciden de büyük destek gördü. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan yarışmacı büyük beğeni kazandı.

Abdullah Talayhan final gösterisinde yine bir sürpriz yaptı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 12 Mart final Abdullah Talayhan gözleri kapalı 3 topu elinde düşürmeden çevirmeyi başardı. Abdullah Talayhan gösterilerinin sonunda denediği rekor denemeleri ile hatırlanıyor. Özellikle yarıfinal gösterisinin sonunda iki top çevirerek bulmaca küpünü çözen yarışmacı finale gitmeye hak kazanmıştı. Abdullah Talayhan 12 Mart final gösterisine elindeki 8 halkayı çevirerek başladı. Daha sonra sahne ortasındaki bir sandalyeye oturan yarışmacı ayaklarının altından atarak 3 top çevirdi. Abdullah Talayhan gösterisinde çalan hareketli müziklere eşlik ederek top çevirirken dans etmeyi de ihmal etmedi. Gösterisine top sayısını arttırarak devam eden yarışmacı daha sonra elinde 3 top sektirirken ayağı ile dördüncü topu alıp sektirmeye devam etti. Daha sonra gözlerini bağlayan yarışmacı 3 topu elinde düşürmeden çevirmeyi başardı.

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Abdullah Talayhan Jonglör Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Nurullah Selim Solo Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 11 Mart Acun Ilıcalı Nurullah Selim diyalogları, 11 Mart Nurullah Selim Acun Ilıcalı konuşmaları ve 11 Mart Nurullah Selim Yetenek Sizsiniz yarıfinal dans gösterisi video izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger