Home » , , , , , , , , » 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Kafkas Kartalları Kafkas Dansları Gösterisi Video İzle

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Kafkas Kartalları Kafkas Dansları Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Kafkas Kartalları İstanbul Pendik Halk eğitim Merkezi öğrencileri olarak yarışmada Kafkas dansları ile yarışıyordu. Kafkas Kartalları final 12 Mart Kafkas dansı gösterisi video izle gecenin en ateşli, lirik, hareketli ve renkli şovu oldu. Finale oldukça iyi hazırlanan 12 Mart Kafkas Kartalları final dans performansı izleyenleri hayran bıraktı. Oldukça kalabalık bir kadronun katılımı ile gerçekleşen Kafkas Kartalları 12 Mart Yetenek Sizsiniz final Kafkas halk oyunları gösterisi büyük beğeni topladı. Oldukça iddialı olan Kafkas Kartalları Yetenek Sizsiniz 12 Mart final dansını izle seyretmek için gösterinin videosunu sitemizde bulabilirsiniz. 12 Mart Kafkas Kartalları Yetenek Sizsiniz final dansını seyret videosu izlenme rekorları kırdı. Kafkas Kartalları Yetenek Sizsiniz final Kafkas halk oyunları gösterisi büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz 12 Mart Kafkas Kartalları final Kafkas dansları şovu gecenin sürprizlerinden biri oldu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 12 Mart final Kafkas Kartalları halkoyunları performansı jüriyi de duygulandırdı. Salonda bulunan misafirler Yetenek Sizsiniz Türkiye 12.03.2012 final bölümünde sahne alan ekibin şovundan oldukça etkilendi. Kafkas Kartalları Kafkas dansları konusunda oldukça iddialı ve yetenekli bir grup… Yetenek Sizsiniz final bölümüne 51 yarışmacı ile katılan Kafkas Kartalları son gösterisine tiyatral bir hava katmıştı. Mistik bir müzik ve iki oyuncunun yavaş dansları ile başlayan gösterisi bir tiyatro sahnesini andırıyordu. Gösterinin devamında sahneye gelen kalabalık ekip ise birazdan olacakların habercisi gibiydi. Hareketli müziğin başlaması ile birlikte Kafkas Kartalları Kafkas dansları gösterisi başladı. Beyaz kostümlü kadınlar, siyah kostümlü erkekler ve müzisyenleri ile dev bir kadro unutulmaz bir gösteri sundu. Kafkas Kartalları final gösterisinde enstrüman çalan göstericilerin aynı anda dans etmesi büyük ilgi gördü. Kafkas Kartalları final gösterisi müzikleri ve koreografisi önceki gösterilerinin havasını ise gösterinin sonunda yakaladı. Farklı Kafkas ezgileri eşliğinde kılıç ve kalkan kullanan dansçıların dövüş koreografili dansları gecenin unutulmazlarından oldu.


12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Kafkas Kartalları Kafkas Dansları Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Tuğberk ve Alara Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 12 Mart Yetenek Sizsiniz final Tuğberk ve Alara dansını izle seyret, Tuğberk ve Alara final 12 Mart dansı video izle ve Yetenek Sizsiniz 12 Mart final Tuğberk ve Alara dans şovu hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger