Home » , , , , , , , , , , » 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Halit İncedayı Diamond İlizyon Sihirbazlık Gösterisi Video İzle

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Halit İncedayı Diamond İlizyon Sihirbazlık Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Halit İncedayı Diamond İllüzyon ekibi sihirbazlık ve ilizyon alanında gerçekten keşfedilmemiş bir yetenek olduğunu yarışma boyunca gösterdiği performans ile kanıtladı. Halit İncedayı final 12 Mart Yetenek Sizsiniz illüzyon sihirbazlık gösterisi video izle gecenin en beğenilen performanslarından biri oldu. 12 Mart Halit İncedayı final ilizyon sihirbazlık gösterisi yarışmacının daha önceki gösterilerde sergilediği performanslarından özetler ile başladı. Halit İncedayı 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye final sihirbazlık ilizyon şovu izleyenlerin gözlerine inanamadığı anlar ile sürdü. 12 Mart Yetenek Sizisiniz final Halit İncedayı kutudan kız çıkarma gösterisi izle seyretmek için videoları sitemizde bulabilirsiniz. Halit İncedayı Yetenek Sizsiniz final gösterisi izle seyret videosu paylaşılma rekorları kırdı. Yetenek Sizsiniz final Halit İncedayı sihirbazlık ilizyon performansı oldukça ilgi uyandıran bir gösteri oldu. Halit İncedayı sırrı çözüldü mü, Halit İncedayı final gösterileri sırrı izleyenlerin akıllarında yer etti.

Halit İncedayı Yetenek Sizsiniz 12 Mart Final İlizyon Sihirbazlık Performansı Sırrı

Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde ekrana gelen Halit İncedayı final gösterileri yine seyircileri şaşırttı. Kalabalık ekibi ile sahne alan Yetenek Sizsiniz Halit İncedayı final şovları izleyenlerden de büyük ilgi gördü. Sahnedeki başarılı sunumu ile de beğenilen Yetenek Sizsiniz Türkiye 12 Mart Halit İncedayı ilizyon sihirbazlık gösterileri sırrı ise merak konusu oldu. Halit İncedayı illüzyon dalında oldukça başarılı bir yarışmacıydı. Diamond illüzyon ekibi sahne performansları ve sergiledikleri akıl almaz şovlar ile herkesi hayretlere düşürmeye devam ediyor. Halit İncedayı Diamond İllüzyon Yetenek Sizsiniz Türkiye final gösterisi için çok hareketli bir giriş yaptı. Halit İncedayı gösterinin başında bir karton kutunun içine kondu. Daha sonra kutuyu bir kafese koyan ekip karton kutuyu iyice ezdi. Halit İncedayı sahnenin diğer tarafından gelerek herkesi şaşırttı. Daha sonra sahneye getirilen platformda asistanlarını bir kağıt perdenin arkasına aldı. Burada kızları teker teker yok eden yarışmacı izleyenleri şaşırttı. Platformun yönünü değiştiren yarışmacı kızları tekrar geri getirdi. Daha sonra bir siyah kutunun içine alınan Halit İncedayı kutunun etrafını ateşe verdirdi. Kutunun kapağı açıldığında Halit İncedayı içinde yoktu. Halit İncedayı farklı bir alanda bir kumaşın altından çıkınca kimse gözlerine inanamadı. Eline kırmızı bir kumaş alan Halit İncedayı bir kutudan çok sayıda insanı tekrar tekrar çıkarıca herkesi büyüledi adeta.


12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Halit İncedayı Diamond İlizyon Sihirbazlık Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Güney Cino Akrobasi Dans Ekstrem Sporlar Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Güney Cino final akrobasi bisiklet dans paten şovu izle, Güney Cino 12 Mart final akrobasi dans gösterisi video izle ve Güney Cino final gösterisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger