Home » , , , , , , , , » 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Güney Cino Akrobasi Dans Ekstrem Sporlar Gösterisi Video İzle

12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Güney Cino Akrobasi Dans Ekstrem Sporlar Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Güney Cino akrobasi, dans, bisiklet ve paten gibi ekstrem sporları harmanladıkları gösteriler ile ilk turdan bu yana adrenalin dolu şovlar sunmuştu. Yetenek Sizsiniz Türkiye final gösterisinde Güney Cino yine heyecan, korku ve adrenalin dolu bir gösteri sundu. Güney Cino 12 Mart final akrobasi dans gösterisi video izle performansı izleyenlerin nefeslerini kesti. 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Güney Cino final akrobasi bisiklet dans paten şovu izlenmeye değer bir gösteri oldu. Güney Cino 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye final gösterisi ile yarışmanın izleyenlerinden mesaj yolu ile puan almak için kıyasıya bir performans sergiledi. 12 Mart Güney Cino final gösterisi izle seyretmek için videolarımıza göz atabilirsiniz. 12 Mart final Güney Cino Yetenek Sizsiniz performansı izle seyret videosu izlenme ve paylaşılma rekorları kırdı. Yetenek Sizsiniz final Güney Cino bisiklet ve paten gösterisi büyük alkış aldı. Zaman zaman izleyenleri korkutan hareketleri deneyen Yetenek Sizsiniz 12 Mart Güney Cino akrobasi dans şovu büyük beğeni topladı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye bu akşamki final bölümü ile son defa gelirken Güney Cino final gösterisi büyük beğeni topladı. Güney Cino akrobasi, dans, ekstrem sporları bir arada suna gösterileri ile katıldıkları yarışmada her turda bir üst turun iddialı ekibi olmayı başardı. Güney Cino 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye finali için hazırladığı gösteri de yine çok iddialı ve dolu bir gösteri oldu. Güney Cino final gösterisine dans örnekleri ile başladı. Güney Cino break ve hip hop danslarından örnekler sundu. Başı üzerinde dönen yarışmacı büyük alkış aldı. Sahnede akrobasi dans örnekleri sunan ekip şovun ilerleyen anlarında adrenalinin dozunu arttırdı. Sahneye patencilerin gelmesi ve rampalarda taklalar atması ise gösterinin tepe noktası oldu. Güney Cino akrobasi dans gösterisi sırasında çalan müzikler de izleyenleri ve yarışmacıları ateşledi. Daha sonra sahneye gelen bisikletçiler bisikletleri ile farklı hareketler sundu. Salon içinden kayan patencilerin bisikletçiler üstünden atlaması ise izleyenleri heyecanlandırdı. Yarıfinalde başarılamayan 3 aşamalı engel atlama gösterisi ise bu defa başarı ile gerçekleştirildi. Sahnede yatan adamın üstünden seken bisiklet gösterisi ise nefesleri kesti. Sahneye motorların gelmesi ile heyecan doruğa ulaştı. Patenciler motorların üstünden atlamak için salonun koltuk aralarını kullandı.


12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Güney Cino Akrobasi Dans Ekstrem Sporlar Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 12 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Kafkas Kartalları Kafkas Dansları Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 12 Mart Kafkas Kartalları Yetenek Sizsiniz final dansını seyret, Kafkas Kartalları final 12 Mart Kafkas dansı gösterisi video izle ve Kafkas Kartalları Yetenek Sizsiniz 12 Mart final dansını izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger