Home » , , , , , , , , » 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Erdener ve Seda Show Komedi Taklit Dans Gösterisi Video İzle

11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Erdener ve Seda Show Komedi Taklit Dans Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Erdener ve Seda Show komedi dans ikilisi ünlülerin sahne performanslarını başarı ile taklit etmeleri ve bu taklitlerin arasına ince espriler koyarak izleyiciyi güldürmeyi başarmaları ile biliniyor. Erdener ve Seda yarı final 11 Mart komedi taklit dans gösterisi yine böyle bir performans oldu. 11 Mart Yetenek Sizsiniz Erdener Seda Show yarı final Yetenek Sizsiniz komedi taklit gösterisi video izle gecenin seyircileri en çok eğlendiren performanslarından biri oldu. Erdener ve Seda komedi dans gösterisi 11 Mart Yetenek Sizsiniz final elemeleri performansı izleyici ve jüriden büyük ilgi gördü. Erdener ve Seda 11 Mart yarıfinal taklitleri izleyenleri kahkahaya boğdu.  Erdener ve Seda Yetenek Sizsiniz 11 Mart yarı final Doğuş taklidi izleyenleri güldüren ilk performansları oldu. 11 Mart yarı final Erdener Seda Teoman Müslüm Gürses taklidi gecenin en beğenilen anlarından biri oldu. 11 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final Erdener ve Seda Show paramparça şarkısı performansları ile izleyiciyi etkilemeyi başardılar.

Erdener ve Seda komedi dans performansları ile izleyenleri güldürmeyi ve etkilemeyi başaran başarılı bir ikili olarak hatırlanıyor. 2. tur yarıfinal elemelerinde çok başarılı olan ikili Erdener ve Seda Show yarı final gösterisi için hareketli bir Hint dansı şovu hazırlamıştı. Gösterisinin devamında Doğuş taklidi ile Erdener ve Seda Show komedi taklit dans ikilisi büyük alkış aldı. Erdener ve Seda Doğuş sahne taklidi sonrası sahneye gelen Seda Teoman taklidi ile büyük alkış aldı. Erdener ve Seda Teoman taklidi paramparça şarkısı izleyenleri güldürmeyi başardı. Şarkının paramparça bölümünde araya Müslüm Gürses’in girmesi ise büyük sürpriz oldu. Erdener ve Seda Show komedi taklit gösterisi daha sonra yeni evli bir çifti canlandırdı. Erdener Seda Show sen merak etme kocacığım ben birini bulur yaptırtırım esprisi ile salonu kahkahaya boğdu. Daha sonra Erdener ve Seda Show Tarkan taklidi performansı ile devam etti. Sahneye dökülen kumları da savuran Tarkan taklidi büyük alkış aldı. Tarkan taklidi ardından Jenifer Lopez taklidi ile salonu coşturdu. Gösterisinin sonunda ise iyi bir dans performansı sunan ikili gösterisine son verdi.


11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Erdener ve Seda Show Komedi Taklit Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Ceren Ece Kızkıç Düm Tek Tek Şarkı Dinle Video İzle başlıklı makalemizde 11 Mart yarı final Ceren Ece Kızkıç Yetenek Sizsiniz yabancı şarkı dinle seyret, Ceren Ece Kızkıç 11 Mart yarı final performansı ve Ceren Ece Kızkıç 11 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final Hadise’nin düm tek tek şarkısı performansı hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger