Home » , , , , , , , , » 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Grup Alegori Komedi Tiyatro Grubu Video İzle

11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Grup Alegori Komedi Tiyatro Grubu Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Alegori özellikle Tuğba adlı oyuncusunun başarısı ile yarı finale kadar yükselmeyi başarmıştı. Alegori yarı final 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye komedi gösterisi gecenin tiyatro alanında iddialı performanslarından biri oldu. 11 Mart Grup Alegori yarı final Yetenek Sizsiniz performansı bu defa grubun doğaçlama yapmadan bir metne bağlı olarak oynadıkları ilk gösterileri oldu. Alegori 11 Mart Yetenek Sizsiniz yarıfinal tiyatro komedi gösterisi video izle gecenin iddialı ekiplerinden biri olmasına rağmen gösterisi eleştiri aldı. Grup Alegori yarı final 11 Mart tiyatro skeç performansı izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. Alegori Yetenek Sizsiniz yarı final 11 Mart komedi gösterisi cehennem ve şeytan konulu bir gösteri oldu. Zaman zaman performansları ile izleyiciyi güldürmeyi başaran ekip gösterinin çok uzamasından dolayı eleştirildi. Alegori 11 Mart gösterisinde şeytan kardeş ayol bronzlaşmaya geldim nerde yanacağım ben, sevdiğim kız bana abi deyince, abe şeytan ne yaptın bize, İçim yanar içim kanar yar isyan gibi esprileri ile salondan olumlu tepki aldı.

Yetenek Sizsiniz 11 Mart yarıfinal Alegori komedi tiyatro skeci ile sahne aldı. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde final elemelerinin sonuncusunda sahne alan ekip hazırladıklar gösteri ile zaman zaman izleyenleri güldürmeyi başardı. 11 Mart alegori Tuğba performansı ile yine herkesi büyüledi. Alegori Tuba 11 Mart performansı ekibi finale taşıyamadı. Yetenek Sizsiniz Alegori yarı final gösterisi finale yükselemedi. Alegori yarışmaya Eskişehir’den katılan ve doğaçlama skeçleri ile hatırlanan üniversite öğrencilerinden kurulu ekip 11 Mart yarıfinal gösterileri ile yine kahkaha tufanı estirdi. Diğer turların aksine bu defa bir senaryo ile gelen ekip sahneye şeytan kostümlü yarışmacının gelmesi ile gösterisine başladı. Alegori yıllarca suç işleyip üstüme attınız, şeytana uyduk dediniz diyalogu ile salonu güldürmeyi başardı. Cehennemi ve şeytanı canlandıran Alegori boynuna Sergen yazan kız yarışmacı herkesi dikkatini çekti. Grup Alegori yarı final gösterisinde büyük alkış aldı. Alegori söndürürüm lan bu cehennemi, cehennemin dibine gitsen de bulurum seni esprileri ile salonu güldürmeyi başardı.


11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Grup Alegori Komedi Tiyatro Grubu Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Abdullah Talayhan Jonglör Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde Abdullah Talayhan 11 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final jonglör gösterisi video izle, Abdullah Talayhan Yetenek Sizsiniz yarı final 11 Mart gösterisi top çevirirken tek elle yapboz küpü çözme ve sağ elinde iki top çevirirken sol eli ile yapbozu çözme hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger