Home » , , , , , , » 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Moonstar Dans Gsöterisi Video İzle

11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Moonstar Dans Gsöterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Moonstar dans grubu özellikle 2. tur için hazırladığı başarılı dans koreografisi ile en çok konuşulan ekiplerden biri olmayı başarmıştı. Moonstar yarı final 11 Mart dansı video izle gecenin en sıra dışı ve farklı gösterisi oldu. 11 Mart Moonstar yarı final dans gösterisi video izle farklı koreografisi ve hikayesi ile dikkat çekti. Ancak jüri Moonstar 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye yarıfinal dans performansını yeterli bulmadı. 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Moonstar dansını izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. 11 Mart yarıfinal Moonstar Yetenek Sizsiniz dansını seyret videosu farklı bir performans oldu. Yetenek Sizsiniz yarı final Moonstar dans şovu finale gitmek için yeterli oyu alamadı. Yetenek Sizsiniz 11 Mart dans gösterisi ilk 5 gösteri arasında da yer alamadı. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan ekip farklı koreografilerinin kurbanı oldular. Yetenek Sizsiniz Moonstar yarı final dans performansı yarışmadan elendi.

Moonstar dans grubu yarışmaya İzmir’den katılan ekip kalabalık bir sahne ekibi ile yarışmanın en renkli dans gösterilerini hazırlamıştı. Özellikle 2. tur gösterileri koreografisi ile büyük beğeni toplayan ekip Yetenek Sizsiniz Türkiye yarıfinal gösterisi merakla bekleniyordu. 11 Mart Moonstar yarı final dans gösterisi yine çok farklı bir koreografi ile sahne aldı. Sahneye cadı kostümleri ile gelen ekip üyesinin giriş performansı sonrası dansçılar hafif bir müzik eşliğinde kuklaları canlandırarak çok farklı bir gösteri sundular. Moonstar kuklaların dansı gösterisi 11 Mart yarı final dans performansı olarak sahne aldı. Çok farklı bir koreografi olan Moonstar kukla dansı gösterisi salondan olumlu tepki gördü. Bir perinin göğsüne kalp taktığı kuklanın canlanması ile gösteri asıl ritmini kazandı. Canlanan kukla iplerinden kurtularak dansına devam etti.

11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Moonstar Dans Gsöterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Keller Eller Komedi Taklit Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 11 Mart Keller Eller Yetenek Sizsiniz yarı final komedi taklitleri seyret, Keller Eller 11 Mart yarı final Cüneyt Arkın taklidi izle ve Keller Eller Zeki Metin taklidi himmet abi hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger