Home » , , , , , , , , » 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Ramazan Açıkbaş Komedi Taklit Gösterisi Video İzle

10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Ramazan Açıkbaş Komedi Taklit Gösterisi Video İzle

emre | Pazar, Mart 11, 2012 | 0 yorum

Daha 12 yaşında olmasına rağmen sahnede duruşu ve oyunculuğu ile adından söz ettiren Ramazan Açıkbaş Yetenek Sizsiniz Türkiye yarıfinal gösterisi için Bolu final elemelerinde sahne aldı. Ramazan Açıkbaş yarı final 10 Mart komedi taklit gösterisi yine çok farklı bir şov oldu. 10 Mart Ramazan Açıkbaş yarıfinal Yetenek Sizsiniz Hıyarcı Baba taklidi ile sahne aldı. Ramazan Açıkbaş 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı final performansı izleyenlerden büyük alkış aldı. 10 Mart Ramazan Açıkbaş komedi taklitleri izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. Ramazan Açıkbaş Yetenek Sizsiniz yarı final babam ve oğlum filmi taklidi ile büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz yarıfinal Ramazan Açıkbaş açaydım kollarımı gösterisi büyük beğeni topladı. Yetenek Sizsiniz 10 Mart yarı final Ramazan Açıkbaş komedi taklit şovu final için yeterli puanı alamayarak elendi. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan yarışmacı jüriden övgüler almayı başardı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 10 Mart yarı final Ramazan Açıkbaş hıyarlı baba taklidi ile sahne aldı. Ramazan Açıkbaş yarışmanın komedi taklit dalında iddialı yarışmacılarından birisi olarak biliniyor. Henüz çok küçük olmasına rağmen sahnedeki rahat tavırları ve başarılı taklitleri ile bilinen yarışmacı Yetenek Sizsiniz Türkiye final elemeleri yarı final gösterisi için yine çok hareketli ve ilginç bir gösteri ile sahnedeydi. Ramazan Açıkbaş Hıyarcı Baba taklidi ile gösterisine başladı. Ramazan Açıkbaş çok güzel hareketler bunlar karakterlerinden Hıyarcı Baba karakterini canlandırdı. Ramazan Açıkbaş Babam ve Oğlum filmi açaydım kollarımı sahnesini canlandırarak büyük alkış aldı. Ramazan Açıkbaş pis yedili orço taklidi ile büyük alkış aldı.

10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Ramazan Açıkbaş Komedi Taklit Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Grup Curcuna Komedi Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 10 Mart Grup Curcuna Yetenek Sizsiniz gösterisi seyret, Grup Curcuna 10 Mart oynar başlıklı kız gösterisi ve Grup curcuna hepimiz kardeşiz türküsü 10 Mart Yetenek Sizsiniz hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger