Home » , , , , , , » 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Nefesli Show Band Nefesli Çalgılar Gösterisi

10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Nefesli Show Band Nefesli Çalgılar Gösterisi

emre | Pazar, Mart 11, 2012 | 0 yorum

Nefesli Show Band Ankara’dan katılan ve nefesli çalgılar ile harika gösteriler sunarak yarfinale kadar yükselen başarılı grup olarak hatırlanıyor. Nefesli Şhow Band yarıfinal 10 Mart gösterisi video izle yine grubun harika performansı olarak sahneye yansıdır. 10 Mart Nefesli Şhow Band yarı final nefesli çalgılar dans gösterisi bu defa kalabalık bir yarışmacı ekibi ile sahnelendi. Nefesli Şhow Band 10 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final gösterisi video izlemek için görüntülerimizi takip ediniz. Yetenek Sizsiniz Türkiye Nefesli Şhow Band yarı final performansı izle seyretmek için videolarımıza göz atın. Nefesli Şhow Band Yetenek Sizsiniz 10 Mart yarıfinal gösterisi gruba dahil olan kadın yarışmacıların sayısı ve kadın yarışmacıların ellerindeki defler ile gruba destek vermesi ile daha da zenginleşti. Yetenek Sizsiniz yarı final Nefesli Şov Band 10 Mart gösterisi izlenmeye değer anlar yaşattı. Yetenek Sizsiniz 10 Mart Nefesli Şhow Band kasap havası çalarak sahneye geldi. Daha sonra nefesli çalgılar ile Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan Nefesli Şhow Band sabahlara dayanamam Osman ağa şarkı performansı ile izleyenleri coşturdu. 10 Mart Yetenek Sizsiniz Nefesli Şhow Band yarıfinal gösterisi final için yeterli desteği göremedi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenlerine müzikle güzel dakikalar yaşatan ekip sahnede sergiledikleri koreografileri ile de büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz Türkiye Nefesli Şhow Band yarıfinal şovu büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz yarı finalde elenen ekip üzgündü. Nefesli Şhow Band yarışmaya Ankara’dan katılan ve nefesli çalgılar ile yaptıkları gösteriler ile hatırlanan Nefesli Şhow Band Yetenek Sizsiniz Türkiye final elemelerinin bu bölümünde sahneye sayıları artan bayan göstericiler ile kasap havası çalıp dans ederek girdiler. Salondan büyük alkış alan Nefesli Şhow Band ekibi hem çalgı çalarak hem de dans ettikleri bir koreografi ile beğeni topladı. Nefesli çalgıların değişik türlerini çalan ekip bu defa 5 bayan üye ile deflere de yer verdi. Nefesli Şhow Band sabahlara dayanamam Osman Aga parçası ile salonu coşturdu. Çaldıkları şarkılar eşliğinde dans ederek hazırladıkları koreografiyi başarılı ile sunan ekip büyük alkış aldı. Nefesli Şhow Band kasap havası dinleyenleri heyecanlandırdı.


10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Nefesli Show Band Nefesli Çalgılar Gösterisi, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Serdar Boğatekin Lunatics Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 10 Mart Serdar Boğatekin Lunatics grubu yarıfinal dans performansı izle, Serdar Boğatekin 10 Mart yarı final Yetenek Sizsiniz dansını izle Yetenek Sizsiniz Türkiye 10 Mart yarıfinal Serdar Boğatekin dans gösterisi ve Serdar Boğatekin yarı final 10 Mart dansı video izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger