Home » , , , , , , , » 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Kutay Özkan ve Köpeği Tarçın Köpek Eğitimi Gösterisi Video İzle

10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Kutay Özkan ve Köpeği Tarçın Köpek Eğitimi Gösterisi Video İzle

emre | Pazar, Mart 11, 2012 | 0 yorum

Kutay Özkan ve köpeği Tarçın yarışmanın önceki aşamalarında gösterdikleri performans ile izleyenleri hayretlere düşürdüler. Kutay Özkan ve köpeği Tarçın yarı final 10 Mart yarı final gösterisi video izle gecenin en sıra dışı performansı oldu. Kutay Özkan ve köpeği Tarçın yarı final Yetenek Sizsiniz gösterisinde yine çok farklı bir numara sergiledi. Kutay Özkan hayvanı Gafur ile başladığı gösterisine yine harika köpeği Tarçın 10 Mart yarı final gösterisi ile devam etti. 10 Mart Kutay Özkan köpeği Tarçın toplama çıkarma işlemleri gösterisi izleyenleri hayretlere düşürdü. 10 Mart Yetenek Sizsiniz köpek Tarçın bölme işlemi şovu ile çok farklı ve sıra dışı bir şov yaptı. 10 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final toplama çıkarma yapan köpek Tarçın izleyenleri şaşırttı. Yetenek Sizsiniz 10 Mart 2 ile 2’yi toplayan köpek gösterisi izleyenleri hayretlere düşürdü. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan köpek Tarçın 5 ile 3’ü topladı. Yetenek Sizsiniz Kutay Özkan köpek eğitim gösterisi video izle ile finale çıkmayı başardı. Tarçın yarı final matematik işlemleri gösterisi ile yine herkesi kendisine hayran bıraktı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 10 Mart matematik işlemleri yapan köpek Tarçın video izle gösterisi izleyenleri çok şaşırttı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 10.03.2012 tarihinde yayınlanan bölümünde sahne alan Kutay Özkan ve Tarçın köpek eğitimi gösterisi yine çok farklı bir şov oldu.

Kutay Özkan ve akıllı köpeği tarçın yarışmanın başından bu yana gösterdikleri performans ile herkesi kendilerine hayran bıraktı. Akılı köpek tarçın ve Gafur Hülya Avşar’ın çığlık atmasına sebep oldu. Hülya Avşar’ın korktuğu hayvan Gafur salonda kahkahalara sebep oldu. Kutay Özkan gösterisine Gafur ile başladı. Gafur havuç yemek için Kutay Özkan’ın komutları ile engelleri aştı. Daha sonra Kutay Özkan köpeği tarçın ile şovuna başladı. Akıllı köpek tarçın sahibi Kutay Özkan’ın çaldığı notalara eşlik etti. Flüt ile komut alan köpek tarçın izleyenleri şaşırttı. Arka iki ayağı üzerinde yürüyen köpek tarçın toplama işlemi ile salondan büyük alkış aldı. 3 + 1’i toplayan köpek tarçın herkesi şaşırttı. Daha sonra Acun’un sorduğu matematik işlemlerini bilen köpek şaşırttı. 4’ü 2’ye bölen köpek izleyenleri şok etti son olarak Acun Ilıcalı’nın 2 ile 4 çarpmasını istediği köpek tarçın sonucu havlayarak söyledi. Acun Ilıcalı’nın komutlarını dinlemeyen köpek Acun’u çıldırttı.


Bir önceki yazımız olan 10 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final The Power Of The Rap and Styla Alpay Mustafa Beyza Rap Şarkı Dinle Video İzle başlıklı makalemizde 10 Mart Yetenek Sizsiniz The Power Of The Rap and Styla yarı final rap şarkı sözleri, Alpay Mustafa Beyza The Power Of The Rap and Style 10 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final performansı ve Alpay Mustafa ve Beyza Yetenek Sizsiniz yarı final rap şarkı sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger