Home » , , , , , » 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Gökhan Bölek Solo Dans Gösterisi Video İzle

26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Gökhan Bölek Solo Dans Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Şubat 27, 2012 | 0 yorum

Gökhan Bölek solo dansı ile ilk tur elemelerinde 2 evet almıştı. Yetenek Sizsiniz 2 .tur yarı final elemeleri Gökhan için umduğu gibi olmadı. Dans konusunda oldukça iddialı olan yarışmacı Gökhan Bölek 2. tur 26 Şubat dansı ile jüriden ve salondan ilgi göremedi. Gökhan Bölek 2.tur gösterisinden çok jüri ile olan polemikleri ile hatırlanacak. Gökhan Bölek 26 Şubat dans gösterisi sonrası Hülya Avşar tarafından beni dinliyor musun diye uyarıldı. 26 Şubat Gökhan Bölek dansını izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. Gökhan Bölek 26 Yetenek Sizsiniz dans performansı sonrası jüriden çok olumlu eleştiri almayınca farklı tavırları ile Acun Ilıcalı’yı kızdırdı. 26 Şubat Yetenek Sizsiniz 2.tur Gökhan Bölek dans performansı sonrası Acun Ilıcalı ile tartıştı. Yetenek Sizsiniz 26 Şubat Gökhan Bölek Acun’un küstah dediği yarışmacı olarak hatırlanıyor. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan yarışmacı dans şovunun tutulmaması sonrası eleştirileri dinlerken jüri ile tartıştı.
Sergen Yalçın’ın yorumu sırasında cevap veren Gökhan Bölek’e  Acun Ilıcalı ne dedin diyerek müdahale etti. Acun’un buraya küstahlık yapmaya mı geldin dediği yarışmacı Gökhan Bölek daha sonra sahneden ayrıldı. Gökhan Bölek yarışmanın ilk turunda elemelerinde farklı dansı ve kıvrak hareketleri ile jüriden 3 evet almıştı. 2 .tur yarı final elemelerinde yine tek başına sahnede olan Gökhan Bölek koltuğunda uyuyan adam koreografisi ile sahnelediği hareketli ve ilginç dansı ile dikkat çekti. Gökhan Bölek popping dans figürleri ile başladığı elektro müzik eşliğindeki dansını kıvrak figürleri ile süsledi. Gökhan Bölek gösterisi sırasında Acun Ilıalı’nın ret kararı ile sarsıldı. Jüri yarışmacının dansını pek yeterli bulmadı.
26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Gökhan Bölek Solo Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Family Grup Komedi Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 26 Şubat Family Grup komedi dansını izle, 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Family Grup 2.tur dans gösterisi izle ve Family Grup 2. tur 26 Şubat komedi dans video izle hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger