Home » , , , , , , , , , » 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Sezer Kuzucu Arabesk Rap İsyandayım Güzelim Rep Şarkı Dinle Video İzle

26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Sezer Kuzucu Arabesk Rap İsyandayım Güzelim Rep Şarkı Dinle Video İzle

emre | Pazartesi, Şubat 27, 2012 | 0 yorum

Sezer Kuzucu ilk tur elemelerinde anne arabesk rap şarkısı dinleyenleri göz yaşlarına hakim olamamıştı. Jüriyi ağlatan rapçi Sezer Kuzucu yarışmanın 2. tur elemelerinde yine sözlerini kendisinin yazdığı isyandayım güzelim adlı şarkısı ile sahne aldı. Sezer Kuzucu 2. tur 26 Şubat arabesk rap şarkı dinle video izle performansı ile seyirci ve jürinin karşısına çıktı. Sezer Kuzucu 2.tur Yetenek Sizsiniz isyandayım güzelim arabesk rep şarkısı ile yine büyük alkış aldı. Sezer Kuzucu isyandayım güzelim şarkısı sözleri dinleyenleri duygulandırdı. Sezer Kuzucu 26 Şubat Yetenek Sizsiniz şarkı performansı ile gecenin kendi alanında en iyi performansını sundu. 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Sezer Kuzucu isyandayım güzelim rep şarkı sözleri için damardan girdim abi diyerek salonu güldürdü. Sezer Kuzucu Yetenek Sizsiniz 26 Şubat rap şarkı dinle performansı ile oldukça büyük başarı sağladı. Yetenek Sizsiniz 2.tur Sezer Kuzucu rap şarkı performansı izleyenlerden de olumlu not aldı. Yetenek Sizsiniz 26 Şubat Sezer Kuzucu arabesk rap şarkısı dinleyenlerin hüzünlü anlar yaşamasına sebep oldu. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan yarışmacı yine çok iddialıydı. Yetenek Sizsiniz Sezer Kuzucu 2.tur arabesk rap performansı ile gecenin ilginç yarışmacılarından biri oldu.
Sezer Kuzucu yarışmanın ilk tur elemelerinde annem isimli rap şarkısı ile jüriyi ağlatan Sezer Kuzucu 2. tur yarı final elemelerinde yine sözleri kendisine ait olan isyandayım güzelim sen gittiğinden beri şarkısı ile sahneye çıktı. Sezer Kuzucu arabesk rep şarkısı sözleri ile büyük alkış aldı. Arabesk rap tarzında ajitasyonun zirvesi diyebileceğimiz yarışmacı Sezer Kuzucu isyandayım güzelim gittiğinden beri şarkısı dinleyenleri etkilemeyi başardı yine. Sezer Kuzucu arabesk rap şarkısı sırasında Hülya Avşar, Acun Ilıcalı ve Sergen Yalçın’a hitap etti. Sezer Kuzucu isyandayım güzelim gittiğinden beri dünyam karardı dön gel artık bir tanem çıkmadı aşkın hiç kalbimden diye devam eden şarkısı büyük alkış aldı.
26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Sezer Kuzucu Arabesk Rap İsyandayım Güzelim Rep Şarkı Dinle Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Rambo Mehmet Şarkı Performansı Video İzle başlıklı makalemizde 26 Şubat Rambo Mehmet 2. tur şarkısı ve dansı izle, 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye Rambo Mehmet 2.tur dans ve şarkı gösterisi izle ve Rambo Mehmet 26 Şubat Yetenek Sizsiniz dansını izle hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger