Home » , , , , , , » 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Rambo Mehmet Şarkı Performansı Video İzle

26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Rambo Mehmet Şarkı Performansı Video İzle

emre | Pazartesi, Şubat 27, 2012 | 0 yorum

Rambo Mehmet Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının tartışmasız en renkli yarışmacılarından biri oldu. 26 Şubat Rambo Mehmet 2. tur şarkısı ve dansı izleyenleri etkilemeyi başardı. Rambo Mehmet Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.tur şarkı performansı izleyenlerden büyük alkış adlı. Rambo Mehmet 26 Şubat Yetenek Sizsiniz performansı sonrası bir daha sloganları ile sahneden uğurlandı. Oldukça iddialı olan Rambo Mehmet 26 Şubat Yetenek Sizsiniz dansını izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. 26 Şubat Rambo Mehmet Yetenek Sizsiniz şarkısı dansı video izlenme rekorları kırdı. Yetenek Sizsiniz 2.tur 26 Şubat Rambo Mehmet’in ilginç dansı ile renklendi. Yetenek Sizsiniz 26 Şubat Rambo Mehmet dans şovu herkesi kendisine hayran bıraktı. 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye Rambo Mehmet 2.tur dans ve şarkı gösterisi izleyici tarafından uzun süre alkışlandı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 26 Şubat Rambo Mehmet yabancı şarkı performansı yine Sergen Yalçın’ın ret oyu ile karşılaştı. Rambo Mehmet yabancı şarkı sonrası dansı ile ilgi çekmeyi başardı. Rambo Mehmet şiveli konuşması ile salondakileri ve jüriyi güldürdü.
Rambo Mehmet çiftçilik yaparak geçimini sürdüren ilginç bir yarışmacı. Yarışmanın ilk turunda 2 evet alan Rambo Mehmet 2. tur için yine şarkı performansı sergiledi. Yerli ve yabancı şarkıları oldukça başarılı bir biçimde seslendiren Rambo Mehmet yabancı şarkı performansı ile yarışmanın 2. tur yarı final elemelerinde yine sahnedeydi. Farklı ses rengi ile ilginç bir yarışmacı olan Rambo Mehmet şarkısını bitirmeden Sergen Yalçın’dan yine ret kararı gördü. İngilizce şarkının sözlerini ilginç telaffuzu ile salondan büyük alkış alan Rambo Mehmet jüriyi de şaşırttı. Şarkı performansı arasında Rambo Mehmet dansı ile de çok şaşırttı. Rap şarkı eşliğinde sergilediği dans şovu ile herkesi şaşırtan Rambo Mehmet amuda kalkarak dansına devam etti. Rambo Mehmet dans şovu salondan büyük alkış aldı.
26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Rambo Mehmet Şarkı Performansı Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 26 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Nefesli Show Band Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde Nefesli Show Band 2. tur 26 Şubat Yetenek Sizsiniz performansı izle, Nefesli Show Band 2.tur müzik gösterisi ve Yetenek Sizsiniz 2.tur Nefesli Show Band müzik performansı izle hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger