Home » , , , , , , , , , , » Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması 2012 İlk Tartışma Gerginlik Kavga Nihat Altınkaya Hasan Tartışması

Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması 2012 İlk Tartışma Gerginlik Kavga Nihat Altınkaya Hasan Tartışması

emre | Pazartesi, Mart 19, 2012 | 0 yorum
Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında ilk kavga Nihat Altınakaya ile Hasan arasında yaşandı. Oldukça zorlu bir yarışma olan Survivor’da zaman zaman gergin anlarda yaşanıyor. Gerek ekip içinde gerekse ekipler arasında kavgalara varan tartışmaların yaşandığı oluyor. 2012 Survivor yarışmasının ilk tartışması Hasan ile Nihat Altınkaya arasında yaşandı. Survivor 2012 ünlüler gönüllülerin ilk ödül yarışmasında Nihat Altınkaya Hasan gerginlik yaşadı. Tartışamaya sebep olarak Survivor Hasan’ın Nihat Altınkaya’ya dik bakması gösterildi. Survivor ilk ödül müsabakası sırasında ilk turda yarışan Survivor Nihat Altınkaya ile Survivor Hasan arasında dik bakma tartışması yaşandı. Arabayı çeken iki rakip görevi takım arkadaşlarına devrettikten sonra takımlarını motive ederken birbirleri ile göz göze geldiler. Bu sırada Nihat Altınkaya Hasan’a neden dik dik bakıyorsun diyerek tepki gösterdi. Böylece Sörvayvır 2012 ilk tartışmasının fitili ateşlenmiş oldu.
Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler yarışması ilk ödül müsabakası sırasında önde olan gönüllülerden Hasan ile Nihat Altınkaya arasında dik bakma tartışması yaşandı. Survivor dik bakma tartışmasına Hasan’ın rakiplerine uzun süre bakması sebep oldu. Nihat Altınkaya Hasan tartışması Survivor Nihat’ın neden dik dik bakıyorsun tepkisi sebep oldu. Bunun üzerine Hasan sana bakmıyorum, boşluğa bakıyorum diyerek cevap verdi. Daha sonra gönüllüler takımından birkaç kişi de tartışmaya ortak oldu. Survivor 2012 ilk gerginliğinin ardından Mustafa Topaloğlu’na ünlüler arasında en çok sizi seviyoruz demesi üzerine Nihat Altınkaya bu sözlerinde samimi değilsin diyerek tepki gösterdi.
Bu durumu gönüllüler kendi aralarında konuşurken Hasan arkadaşlarına anlattı. Bu sırada gönüllülerden birkaçının olaya şahit olduğu öğrenildi. Öte taraftan ünlüler, gönüllülerin kendilerine saygılı davranmadıklarını dile getirdiler. Ünlüler takımının 2 kişi eksik olmasından dolayı gönüllüler takımından 1 kişi bu takıma geçecekti. Bu tartışmanın ardından ünlüler aralarına bir gönüllünün gelmesine çok taraftar görünmediler.
Survivor Almeda Abazi: Saygı yoksa hiç bir şey yok benim için. Gönüllülerin saygılı olduğunu düşünmüyorum.Survivor Mustafa Topaloğlu: Oyun ağır, gönüllülerin fiziksel gücü iyi.Survivor Doğuş: Gönüllüler çok saygısız, gönüllülerden bir kişinin aramıza gelmesini istemiyoruz.Survivor Merve Büyüksaraç: Oyun zordu. Ekipçe elimizden geleni yapmaya çalıştık.Survivor Sibel Tüzün: Yenilmekten üzülüyoruz, ama elimizden geleni yapıyoruz.

Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması 2012 İlk Tartışma Gerginlik Kavga Nihat Altınkaya Hasan Tartışması, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan Twitter Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır başlıklı makalemizde takipçilerimi nasıl arttırırım, Twitter ve twitter arttırma hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger