Deep Black: Reloaded Hilesi Trainer İndir

emre | Pazar, Mart 04, 2012 | 1yorum

Painkiller Recurring Evil Hilesi hilelerini sitemizden bulabilirsiniz. Deep Black: Reloaded Hilesi hilelerini kullanımdaki kolaylık açısından trainer olarak sizlerle paylaşıyoruz. Trainer sizlere oyun içerisinde para,ölümsüzlük gibi bir çok kolaylık sağlar.

Traineri kullanabilmek için ilk olarak oyuna girmeli daha sonra Alt+Tab veya Alt+Esc tuşlarını kullanarak windowsa geri dönmeli ve traineri çalıştırmalısınız. Yani traineri çalıştırdığınızda oyununda açık olması gerekmektedir. Bundan sonrada size oyunun tadını çıkarmak kalıyor. Syndicate oyununun trainerini buradan indirebilirsiniz. Eğer trainer çalışmazsa bunun sebebi trainerla oyununun versiyonlarının uyuşmamasıdır. İyi eğlenceler.Trainer’i çalıştırmadan NUMLOCK yani rakamların çalışmasını sağlayan tuşun açık olduğundan emin olun.

Traineri çalıştırdıktan sonra oyuna girin. (Eğer trainer çalışmazsa İnsert tuşuna basın yine çalışmazsa trainerı kapatıp bir daha açarak F12 tuşuna basın)


Deep Black: Reloaded Hilesi hile ,Deep Black: Reloaded Hilesi hile kodları ,Deep Black: Reloaded Hilesi trainer indir , Deep Black: Reloaded Hile , Deep Black: Reloaded trainer indir
Share this article :

1 yorum:

Adsız dedi ki...

kafan güzelmi senin arkadaşım, bilgiyi vermişsin indirme ilnkini vermemişsin dingil

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger