Home » , , , , , , » Avea Bal Paketi Peteği Kampanyası Nedir? Nasıl Geçilir? Tarife Bilgileri

Avea Bal Paketi Peteği Kampanyası Nedir? Nasıl Geçilir? Tarife Bilgileri

emre | Cumartesi, Mart 17, 2012 | 0 yorum

Avea son yılların en cazip ve kapsamlı tarifelerinden birisini müşterileri ile paylaştı. Avea bal paketi kampanyası adı altında tanıttığı paketi ile faturasız hatlarda her yöne arama, SMS mesaj gönderme ve internet hizmetlerini aynı tarife içinde toplamış. Bu şekli ile bal paketi kampanyası rakiplerine fark atıyor. Bal peteği Avea tarifeleri arasında son günlerde en çok tercih edilen kampanyalardan birisi haline geldi. Bu yazımızda tarife değişikliği düşünen ziyaretçilerimize Avea bal tarifesi hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz. Diğer operatörleri ve Avea kampanyaları ile ilgili ayrıntılı tanıtımlarımızı da sitemizden takip edebilirsiniz. Sitemizde zaman zaman ele aldığımız GSM operatörleri konuşturma tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Bunlar arasında en cazip Avea tarifeleri arasında kendisini hemen gösteren bal peteği paketi kampanyası dikkat çekiyor. En ucuz Avea konuşma tarifeleri arasında yer alan bu tarifeden sizde bir SMS mesaj göndererek faydalanabilirsiniz. Avea bal paket kampanyası hakkında akılınıza gelebilecek tüm soruları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Tarifeye geçip de beğenmeyenler için bal paketi iptal etme nasıl yapılır buna da kısaca değinmeye çalışacağız. Müşterilerin en çok sordukları soruların başında Avea bal paketi ev telefonlarına da bedava mı sorusu geliyor.

Avea bal paket kampanyası ile yine bir ilke imza attı. Avea bal paketi kampanyası nedir, nasıl kullanılır? Avea bal peteği kampanyası ile her yöne arama, her yöne SMS ve internet paketini bir arada bulabilirsiniz. Faturasız hattınızdan da bir SMS ile bal paketi kampanyasına geçerek bu 3 servisi uygun fiyata aynı paket içinde bulabilirsiniz.

Avea bal peteği paketi kampanyasında;

20 TL ile her yöne 250 dakika, her yöne 250 SMS ve 250 MB internet,

30 TL ile her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 500 MB internet kullanabilirsiniz.

Avea bal paketi kampanyasından sadece faturasız tüm bireysel Avea müşterileri yararlanabiliyor. Avea kullanıcıları bal paketine geçmek için Avea müşteri hizmetlerini arayarak, SMS atarak, Avea Satış Merkezlerine giderek müşteri temsilcileri ile işlemlerini yaptırabilirler.

Avea bal paketine geçmek için SMS hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun SMS kısmına girerek 250 yazıp 2070' e SMS kısa mesaj gönderip bal paketi 250 kampanyasına geçebilirsiniz. Aynı şekilde 500 yazıp 2070'e SMS göndererek bal paketi 500 kampanyasına geçebilirsiniz. Hattınıza para yüklediğiniz sürece bal paketi limitleriniz her ay yenilenir.


Avea bal paketi çok cazip teklifler sunsa da geçip memnun kalmayanlar olabilir. Bu nedenle Avea bal peteği kampanyası nasıl iptal edilir bu konuda da bir iki bilgi verelim. Bal paketini iptal etmek için tarifenize göre IPTAL250 ya da IPTAL500 yazıp 2070'e SMS kısa mesaj göndererek pal paketini iptal ederek önceki tarifenize dönebilirsiniz.

Avea Bal Paketi Peteği Kampanyası Nedir? Nasıl Geçilir? Tarife Bilgileri, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan Asus Padfone Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek Özellikleri ve Fiyatı başlıklı makalemizde Asus Pad, Asus Padfone ve Asus Padfone fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger