Home » , , , , , , , » 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Şeyda Bekmez Yabancı Şarkı Dinel Video İzle

5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Şeyda Bekmez Yabancı Şarkı Dinel Video İzle

emre | Salı, Mart 06, 2012 | 0 yorum
Şeyda Bekmez yarışmaya Almanya’dan katılan henüz 15 yaşında olmasına rağmen etkileyici sesi ile dikkat çeken bir yarışmacı. Yarışmanın ilk turundan bu yana izleyiciden ve jüriden hep olumlu tepkiler almayı başaran küçük yarışmacı Şeyda Bekmez 5 Mart yarı final şarkı performansı ile yine sahnedeydi. Ses rengi ile siyahi sanatçıları hatırlatan Şeyda Bekmez 2. tur sonunda da jüriyi kararsız bırakması ve 3 kişinin yarı finale yükselmesi ile hatırlanıyor. Şeyda Bekmez 5 Mart yabancı şarkı performansı yarı final elemelerinin şarkı dalında en başarılı şovu oldu diyebiliriz. Şeyda Bekmez yarıfinal 5 Mart yabancı şarkı şovu için bu defa arkasında iki dansçı ile sahne aldı. Şeyda Bekmez yarı final 5 Mart yabancı şarkı performansı dinle video izle büyük alkış aldı. Genellikle slow şarkıları tercih eden Şeyda Bekmez 5 Mart yarı final Yetenek Sizsiniz yabancı şarkı dinle video izle şovu için de yine oldukça duygusal ve ağrı bir şarkı ile izleyenlerin kulaklarının pasını sildi. 5 Mart yarı final Şeyda Bekmez Yetenek Sizsiniz Türkiye yabancı şarkı dinle video izle seyretmek için görüntülerimize göz atın. Şeyda Bekmez Yetenek Sizsiniz 5 Mart yarı final yabancı şarkı performansı özellikle gösterisine eklediği dansçıların lirik dansı ile beğeni kazandı.
Yetenek Sizsiniz 5 Mart Şeyda Bekmez yarı final şarkı performansı izleyiciden büyük alkış aldı. Henüz küçük olmasına rağmen sahnedeki başarılı performansı ile dikkat çeken yarışmacı büyük alkış aldı. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan Şeyda Bekmez yabancı şarkı söyleyen küçük kız 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı final elemelerinin adından söz ettiren yarışmacılarından oldu. Yetenek Sizsiniz Şeyda Bekmez 5 Mart yarıfinal İngilizce şarkı performansı küçük yarışmacının finalist olmasına yetmedi. İlk 5 performans arasında da sahneye çıkamayan yarışmacı yarı finalde Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye veda etti.  Yetenek Sizsiniz Türkiye 5 Mart Şeyda Bekmez yarı final yabancı şarkı dinle video izleyin…
5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Şeyda Bekmez Yabancı Şarkı Dinel Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Delivery Dogs Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 5 Mart yarı final Delivery Dogs dansını izle seyret, 5 Mart yarıfinal Delivery Dogs dans gösterisi ve Delivery Dogs yarı final 5 Mart Yetenek Sizsiniz dans gösterisi video izle hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger