Home » , , , , , , , , » 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Pembe Panter Komedi Dans Üçlüsü Gösterisi Video İzle

5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Pembe Panter Komedi Dans Üçlüsü Gösterisi Video İzle

emre | Salı, Mart 06, 2012 | 0 yorum

Pembe Panter komedi dans üçlüsü üç amatör göstericiden oluşuyor. İlk turdan bu yana sergiledikleri performans ile her turun en başarılı göstericileri olmayı başaran ekip 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı final elemelerinin ilk bölümünde finalist olmak için sahnedeydi. İki erkek ve bir kadın karakteri canlandıran Pembe Panter komedi dans üçlüsü 5 Mart komedi dans gösterisinde yine salonu ve sahneyi birbirine kattı. Pembe Panter yarı final 5 Mart komedi dansı video izleyenleri kahkahadan kırdı geçirdi. Hareketli müzikler ve film replikleri eşliğinde gösterilerini sunan Pembe Panter yarı final 5 Mart Yetenek sizsiniz komedi dans gösterisi video izle gecenin kendi alanında tartışmasız en etkili gösterisi oldu. Pembe Panter 5 Mart Marliyn Monroe taklidi ve biline eteklerin uçuşması sahnesi ile gösterinse başlayan ekip hızlı bir giriş yaptı. 5 Mart Yetenek Sizsiniz Pembe Panter dansını izle seyretmek için videolarımızı takip edin. 5 Mart yarıfinal Pembe Panter Yetenek Sizsiniz dansını seyret videosu izlenme rekorları kırdı. Yetenek Sizsiniz yarı final 5 Mart Pembe Panter komedi dansı artık bülbül ötmüyor sahnesi ile salonda kahkaha tufanı kopardı. Jüri üyeleri ve Acun Ilıcalı artık bülbül ötülmüyor bölümünde kendilerinden geçti. Yetenek Sizsiniz 5 Mart yarıfinal Pembe Panter komedi dansı daha sonra Marliyn Monroe karakterinin erkekleri su dolu kova ile kovalaması sahneleri ile devam etti. Su dolu kovayı jüriye doğru çeviren yarışmacılar jürinin korkmasına sebep oldu. Ancak kovada daha sonra gül yaprağı olduğu anlaşıldı. Pembe Panter’in jüriyi ıslatma görüntüleri gecenin en farklı anları oldu.

Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan Pembe Panter komedi dans üçlüsü 5 Mart yarı final gösterileri ile geceye damga vurdu. 3 amatör göstericiden oluşan ekip Sakarya Belediyesi’nde çalışıyor. Profesyonel eğitimleri olmayan Pembe Panter 5 Mart yarı final elemelerinde gösterdikleri performans ile finalin en büyük adayı oldu. Yetenek Sizsiniz Pembe Panter yarı final komedi dans şovu gül yaprakları dolu kovayı jüriye dökmeleri ile sonlandı. Yetenek Sizsiniz Türkiye 5 Mart finalistlerinden biri olmayı başaran ekip gösteriler sonunda finale direk giden üçüncü ekip olmayı başardı. Pembe Panter final gösterisi ise merakla bekleniyor.


5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Pembe Panter Komedi Dans Üçlüsü Gösterisi Video İzle, 9.8 out of 10 based on 5 ratings Bir önceki yazımız olan 5 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Kafkas Kartalları Kafkas Dansları Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 5 Mart Kafkas Kartalları dansını izle seyret, Kafkas Kartalları 5 Mart dans gösterisi ve Kafkas Kartalları 5 Mart yarı final Yetenek Sizsiniz dans gösterisi video izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger