Home » , , , , , , , , » 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Bilge Peker Komedi Taklit Gösterisi Video İzle

3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Bilge Peker Komedi Taklit Gösterisi Video İzle

emre | Pazar, Mart 04, 2012 | 0 yorum

Yetenek Sizsiniz Türkiye ilk tur elemelerinde jüriyi etkilemeyi başaran Bilge Peker yarı final elemeleri olan 2. tur için yanına aldığı bir arkadaşı ile yeniden sahnedeydi. Henüz 17 yaşında olan ve genellikle bayan yarışmacıların tercih etmediği komedi taklit dalında yarışan Bilge Peker Muhteşem Yüzyıl ve Avrupa Yakası dizilerinden karakterler ile Fatih Terim, Bülent Ersoy, Dilber Hala, burhan Altıntop gibi karakterleri taklit etti. Bilge Peker 2. tur 3 Mart Yetenek Sizsiniz komedi taklit gösterisi video izle ile kendisinden beklenen başarıyı yakalayamadı. Henüz 17 yaşında olan iki yarışmacı Bilge Peker 2.tur Yetenek Sizsiniz taklitlerinde salonu güldürmeyi başardı. Bilge Peker 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Dilber Hala taklidi ile büyük alkış aldı. Bir cariye seçme yarışı skeci hazırlayan ekip jüri üyelerini de ünlülerden seçti. 3 Mart Bilge Peker Burhan Altıntop taklidi izle ile büyük alkış aldı. Bilge Peker Yetenek Sizsiniz 3 Mart taklitleri video izlemek için görüntülerimizi takip ediniz.  Yetenek Sizsiniz 2.tur 3 Mart Bilge Peker komedi taklit gösterisi yarı final için yeterli puanı alamadı. Yetenek Sizsiniz 3 Mart Bilge Peker Hürrem Sultan taklidi ise en beğenilen performansı oldu.

Yetenek Sizsiniz son bölümde sahne alan yarışmacı Bilge Peker Dilber Hala taklidi ve şarkısı ile büyük alkış aldı. Jürinin iyi bir hazırlık yapılmaması ve karakterlerin azlığı gibi eleştiriler getirdiği Bilge Peker skeçleri yinede izleyici tarafından dikkatle izlendi. Küçük yarışmacı 2. tur elemeleri için yanına yetenekli bir de erkek arkadaş almıştı. Yetenek Sizsiniz Bilge Peker 2.tur taklit şovu ile salondan büyük alkış alsa da Yetenek Sizsiniz Türkiye 3 Mart gösterileri içinde yarı finale giden performans olamadı.

3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Bilge Peker Komedi Taklit Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 3 Mart Yetenek Sizsiniz 2. Tur Rituel Rapposite Rap Şarkı Performansı Video İzle başlıklı makalemizde 3 Mart Rituel Rapposite rap şarkı sözleri, 3 Mart Rituel Rapposite rep şarkı performansı video izle ve 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Rituel Rapposite rap şarkı dinle video izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger