Home » , , , , , , , , » 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı Mehter Gösterisi Video İzle

3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı Mehter Gösterisi Video İzle

emre | Pazar, Mart 04, 2012 | 0 yorum

Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı bir lise müzik grubu olarak yarışmanın ilk tur elemelerinde jüriden 3 evet almayı başarmıştı. Yetenek Sizsiniz yarı final elemelerinde 2. Tur gösterileri için sahneye gelen ekip çok farklı bir şov ile izleyenleri büyüledi. Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı 2. tur 3 Mart semazen gösterisi video izle ile gösterisine başladı. 3 Mart Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı 2.tur gösterisi tasavvuf müziği ve sema gösterisi ile başladı. Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye mehter gösterisi ey şanlı ordu ey şanlı asker marşı ile devam etti. 3 Mart Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı semah dansı izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı 3 Mart Yetenek Sizsiniz gösterisi Mozart Türk marşı ile devam etti. Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı bayan semazen ve bayan yan flüt çalan üyeleri ile de dikkat çekti. Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı’nın çaldığı marşlar ve Mozart bestesi de büyük ilgi gördü. Yetenek Sizsiniz 2.tur Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı salonu coşturdu.

Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan ekip bir lise müzik grubundan oluşuyor. Ekip Mehter marşlarına getirdiği yeni yorumlar ile büyük fark yarattı. Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı bayan üyeleri ve semazenleri ile büyük alkış aldı. Gecenin en başarılı performanslarından olan ekip ilk 5 arasında yeniden sahnedeydi. Yetenek Sizsiniz Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı 2.tur gösterisi jüri karşısında da kaldı. Ancak jürinin tercihi rakiplerinden yana oldu.

3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Tavşanlı Anadolu Lisesi Mehter Takımı Mehter Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 3 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Erdener ve Seda Komedi Taklit Dans gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 3 Mart Erdener ve Seda 2.tur Mahsun Kırmızıgül taklidi, Erdener Seda şov 3 Mart Yetenek Sizsiniz 2.tur komedi taklitleri ve Erdener ve Seda 2. tur 3 Mart karate yapan kız şovu video izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger