Home » , , , , , , » 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Muhammed Emir Sudemir Akrobasi Şov Video İzle

29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Muhammed Emir Sudemir Akrobasi Şov Video İzle

emre | Perşembe, Mart 01, 2012 | 0 yorum
Yarışmanın ilk tur elemelerinde gösterdiği başarılı performans sonrası 2. tur yarı final Yetenek Sizsiniz Türkiye elemelerinde yarıfinal için yarışmaya hak kazanan  Muhammed Emir Sudemir 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye akrobasi şovu ile yine sahnedeydi. Muhammed Emir Sudemir burnunun üstünde çeşitli cisimleri dengede tutarak hareket eden bir yarışmacı. Küçük yaşına rağmen sahne performansı ile Muhammed Emir Sudemir 2. tur 29 Şubat akrobasi denge gösterisi video izle ile büyük alkış aldı. 29 Şubat Muhammed Emir Sudemir 2.tur performansı hareketli bir müzik eşliğinde sahneye getirilen çeşitli cisimleri burnu üstünde kaldırarak dengede tutması ile başladı. Burnu üsütne yerleştirdiği bir boru ile topu dengede tutmayı başaran Muhammed Emir Sudemir 29 Şubat Yetenek Sizsiniz gösterisi ile büyük alkış aldı. Gösterisinin devamında Muhammed Emir Sudemir burnu üstünde küçük bir bisiklet, şemsiye ve sehpa taşıyarak dengede tuttu. Burnu üstünde sehpa taşıyan Muhammed Emir Sudemir Yetenek Sizsiniz 29 Şubat gösterisi video izlemek için görüntülerimizi takip ediniz.
Yetenek Sizsiniz 29 Şubat Muhammed Emir Sudemir akrobasi gösterisi büyük alkış aldı. Yarışmanın ilk turunda jüriyi etkilemeyi başaran küçük yarışmacı 2. tur yarı final elemeleri 29 Şubat Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümü son bölümünde yine sahnedeydi. 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Muhammed Emir Sudemir 2.tur akrobasi gösterisi ile birçok cismi burnu üstünde dengede tutmayı başardı. Zaman zaman gösterdiği performans ile salondan büyük alkış alan yarışmacı çok farklı cisimleri başarı ile dengede tuttu. Yetenek Sizsiniz Türkiye 29 Şubat Muhammed Emir Sudemir akrobasi denge performansı büyük alkış aldı. Salondaki izleyicileri etkilemeyi başaran Muhammed Emir Sudemir Yetenek Sizsiniz Türkiye 29.02.2012 son bölümün en beğenilen gösterilerinden birisine imza attı. Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenleri etkilemeyi başaran yarışmacı sahnedeki usta duruşu ile de tam not aldı. 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye Muhammed Emir Sudemir şovu izleyebilirsiniz.
29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Muhammed Emir Sudemir Akrobasi Şov Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 27 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Grup Batak Rock Şarkı Performansı Video İzle başlıklı makalemizde 27 Şubat Grup Batak 2.tur rock şarkı performansı, Bateri çalarken coşan baterist Grup Batak ve Grup Batak 27 Şubat Yetenek Sizsiniz şarkı performansı dinle video izle hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger