Home » , , , , , » 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Grup Fenomen Dans Performansı Video İzle

29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Grup Fenomen Dans Performansı Video İzle

emre | Perşembe, Mart 01, 2012 | 0 yorum
Yetenek Sizsiniz Türkiye ilk tur elemelerinde başarılı bir oryantal dans gösterisi ile 3 evet alan Grup Fenomen dans ekibi ikinci tur yarı final elemeleri için yeniden sahnedeydi. Grup Fenomen dans ekibi 3 kız 3 erkekten oluşan kalabalık bir ekip… Grup Fenomen 2. tur 29 Şubat dansı video izle ilk tura göre oldukça sönük kaldı. İlk turda jüriyi ve izleyenleri etkilemeyi başaran ekip Grup Fenomen 2.tur Yetenek Sizsiniz Türkiye 29 Şubat gösterisi için modern danslardan oluşan bir koreografi hazırlamıştı. Grup Fenomen 29 Şubat dans performansı koreografisinin yavaş olması ve yarışmacıların uyumsuz hareketleri ile pek beğenilmedi. 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye Grup Fenomen dansını izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. 29 Şubat Grup Fenomen Yetenek Sizsiniz dansı 2 .tur performansı için oldukça yetersiz bulundu. Gösterinin hemen başında jüri birer birer ret tuşlarını kullanmaya başladı.
2. tur için oldukça yetersiz bir performans sergileyen ekip kostüm ve müzik seçiminde de başarısız bulundu. Yetenek Sizsiniz 29 Şubat Grup Fenomen dans gösterisi izleyenleri de memnun etmedi. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan ekip oldukça kötü bir şov sundu. İyi çalışamadıkları gösterilerinden de anlaşılan Yetenek Sizsiniz Grup Fenomen 2.tur dans gösterisi jüri kararı ile ayrıda kesildi. Yetenek Sizsiniz Türkiye 29 Şubat Grup Fenomen dans gösterisi yarı final için yeterli oyu almaktan uzak bir şov sundu.
29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Grup Fenomen Dans Performansı Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Dream Clowns Palyaço Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde Dream Clowns Palyaço 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye komedi gösterisi, Dream Clowns Palyaço ekibi 2.tur performansı ve Dream Clowns Palyaço gösterisi 29 Şubat Yetenek Sizsiniz hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger