Home » , , , , , , , » 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Halil İbrahim ve Ömer Adana Crew Rap Şarkı Performansı Video İzle

29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Halil İbrahim ve Ömer Adana Crew Rap Şarkı Performansı Video İzle

emre | Perşembe, Mart 01, 2012 | 0 yorum
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2 .tur yarı final elemeleri Bolu sahnesi yine bir rap şarkı performansı ile yıkıldı. Yarışmanın ilk tur elemelerinde başarılı bir rap performansı ile sahne alan Adana Crew rap ekibi 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Bolu sahnesinde yine boy gösterdi. Adana Crew üyelerinin isimleri Halil İbrahim ve Ömer… Yarışmaya Adana’dan katılan Adana Crew rap ekibi şarkı sözlerini kendileri yazan ve oldukça başarılı bir sahne şovu sunan ekip olarak hatırlanıyor. Adana Crew 2. tur 29 Şubat rap şarkısı sözleri ve ilginç sahne performansı ile hatırlanacak. Adana Crew 2.tur Halil İbrahim ve Ömer sahne şovu ve dansı ile büyük alkış aldı. Adana Crew 29 Şubat Yetenek Sizsiniz rep şarkı performansı video izle gecenin en başarılı performanslarından biri oldu. 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye Adana Crew rap şarkı dinle video izlemek için görüntülerimize göz atın. Adana Crew Yetenek Sizsiniz rap şarkı sözleri hayli ilginç bulundu. Yetenek Sizsiniz 2.tur Adana Crew hadi yürü ya kulum bana dokunma şarkı rap performansı Hülya Avşar’ın bilinen parçasından mixlenmişti. Yetenek Sizsiniz 29 Şubat Adana Crew Hadi yürü ya kulum sebebini sorma belki başka baharlara şarkısı ile salonu coşturdu. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan Adana Crew Halil İbrahim ve Ömer şarkı sözleri kalbimi verdim zalimin birine sevmedi belki kalbimi attı, geçmişte sen beni sevmedin tatlım şarkısı ile fark yarattı. Adana Crew 29 Şubat senin gibi bir eziği artık sevmem şarkısı ile salonu birbirine kattı.
Yetenek Sizsiniz Türkiye 29 Şubat Adana Crew rep şarkı performansı ile sahne aldı. Elemelerin başarılı yarışmacıları Halil İbrahim ve Ömer Adana Crew rap grubu 29 Şubat şarkı performansları ile büyük alkış aldı. Jüriden Hülya Avşar’ın bir şarkısı eşliğinde gösterdikleri performansları ile büyük alkış alan ekip senin gibi bir eziği artık sevmem şarkıları ile yarı finalin en iddialı gruplarından biri olduklarını gösterdiler. Yetenek Sizsiniz Türkiye 29.02.2012 tarihinde yayınlanan bölümünde sahne alan ikili büyük bir başarı kazandı. Adana Crew yalandı aşkın yalandı sevgin rap şarkı performansı izleyin. Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenlerini büyüleyen Adana Crew 29 Şubat rep şarkı performansı sizlerle… Yetenek Sizsiniz Türkiye Adana Crew rap şarkı sözleri ile herkesi şaşırttı.
29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Halil İbrahim ve Ömer Adana Crew Rap Şarkı Performansı Video İzle, 9.5 out of 10 based on 6 ratings Bir önceki yazımız olan 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Grup Fenomen Dans Performansı Video İzle başlıklı makalemizde 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye Grup Fenomen dansını izle, Grup Fenomen 2. tur 29 Şubat dansı video izle ve Grup Fenomen 2.tur Yetenek Sizsiniz Türkiye 29 Şubat gösterisi hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger