Home » , , , , , , , , » 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Keller ve Eller Komedi Taklit Gösterisi Video İzle

29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Keller ve Eller Komedi Taklit Gösterisi Video İzle

emre | Perşembe, Mart 01, 2012 | 0 yorum
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. tur yarı final elemelerinde ilk tur başarıları ile hatırlanan Keller Eller grubu komedi taklitleri ile damgasını vurdu. Bolu elemelerinde sahneye çıkan Keller Eller komedi taklit ikilisi ünlü taklitleri ile geceye damgasını vurdu. Keller ve Eller 29 Şubat komedi taklit gösterisi izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Keller Eller 2. tur 29 Şubat komedi taklit gösterisi Yılmaz Erdoğan taklidi ile başladı. 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Keller Eller 2.tur Yılmaz Erdoğan taklidi sunulduktan sonra sahne Yıldo’nun oldu. Keller Eller 29 Şubat Yıldo taklidi ile salonu güldürmeyi başardı. Keller Eller 29 Şubat Cüneyt Arkın taklidi ile devam etti. 29 Şubat Keller ve Eller komedi taklit gösterisi izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. Keller Eller 29 Şubat Yetenek Sizsiniz komedi taklit performansı pek çok sürpriz ile sahneye geldi. 29 Şubat Keller Eller Mahsun Kırmızıgül taklidi izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Ardından Keller Eller Metin Akpınar Zeki Alasya Kemal Sunal taklitleri izleyici ile buluştu. 29 Şubat Keller Eller Saadettin Teksoy sokarım parmaklarım taklidi ile devam etti. Yetenek Sizsiniz 2.tur 29 Şubat Keller Eller Nihat Doğan taklidi izlenmeye değerdi. Keller Eller Feriha esprisi salonu güldürmeyi başardı. Keller Eller Yıldo Ferih arabada 5 sende boy 1.55 esprisi ile salonun büyük desteğini aldı. Yetenek Sizsiniz 29 Şubat Keller Eller komedi taklit şovu jüri üyelerinin de büyük beğenisini kazandı. Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan Keller Eller 29 Şubat Ramiz Dayı etme şiiri performansı ile son buldu.
Yetenek Sizsiniz Türkiye 29 Şubat Keller Eller gösterisi komedi taklitler başarılı tiplemeleri ve akıcı senaryosu ile dikkat çekti. Başarılı espriler ile süslenen taklitle büyük alkış aldı. Gösteri süresince Keller Eller Yılmaz Erdoğan Mahsun Kırmızıgül Ramiz Dayı taklidi gibi tiplemeler büyük alkış alıd. Yetenek Sizsiniz Türkiye 29.02.2012 tarihinde yayınlanan bölümünde sahne alan ekip büyük başarı sağladı. Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenleri Keller ve Eller komedi taklitlerine hayran kaldı. 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye Keller Eller komedi taklit gösterisi izleyin.
29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Keller ve Eller Komedi Taklit Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 29 Şubat Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur Halil İbrahim ve Ömer Adana Crew Rap Şarkı Performansı Video İzle başlıklı makalemizde Adana Crew 2. tur 29 Şubat rap şarkısı sözleri, Adana Crew 2.tur Halil İbrahim ve Ömer sahne şovu ve Adana Crew 29 Şubat Yetenek Sizsiniz rep şarkı performansı video izle hakkında bilgiler verilmektedir.
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger