Home » , , , , , , » 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Ceren Ece Kızkıç Düm Tek Tek Şarkı Dinle Video İzle

11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Ceren Ece Kızkıç Düm Tek Tek Şarkı Dinle Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Ceren Ece Kızkıç yarışmaya yabancı şarkı dalında Antalya’dan katılan bir yarışmacıydı. Daha 12 yaşında olan küçük kız söylediği yabancı şarkılar ile ve sahne şovları ile Yetenek Sizsiniz Türkiye izleyenlerinin gözdesi haline geldi. Ceren Ece Kızkıç yarıfinal 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye düm tek tek şarkı performansı gecenin en farklı performansı oldu. 11 Mart Ceren Ece Kızkıç yarı final Hadise düm tek tek şarkısı video izle ile gecenin yabancı şarkı dalında iddialı yarışmacılarından biri olduğunu gösterdi. Ceren Ece Kızkıç 11 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final Hadise’nin düm tek tek şarkısı performansı ile final şansını zorladı. Birbirinden zor rakipleri arasında düm tek tek parçasını söyleyen küçük kız Ceren Ece Kızkıç 11 Mart yabancı şarkı performansı izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. 11 Mart yarı final Ceren Ece Kızkıç Yetenek Sizsiniz yabancı şarkı dinle seyret videosu izlemek için görüntülerimize göz atabilirsiniz. Yetenek Sizsiniz yarı final Ceren Ece Kızkıç yabancı şarkı performansı ile final şansı bulamadı. Hadise2nin düm tek tek şarkısını söyleyen küçük kız Yetenek Sizsiniz 11 Mart final elemeleri bölümünde elenen yarışmacılardan biri oldu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye bu akşamki bölümünde sahne alan Ceren Ece Kızkıç 11 Mart yarı final performansı ile yine herkesi büyüledi. Ceren Ece Kızkıç 12 yaşında olmasına rağmen sahnedeki duruşu ver performansı ile izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başarmıştı. Yabancı şarkılar seslendiren Ceren Ece Kızkıç Yetenek Sizsiniz Türkiye yarıfinal 11 Mart gösterisi için bu defa Hadise’den düm tek tek şarkısını seslendirdi. Yine oldukça başarılı bir kostüm tercih eden Ceren Ece Kızkıç tüm tek tek şarkısını oldukça başarılı bir biçimde seslendirdi. Ceren Ece Kızkıç düm tek tek yabancı şarkı performansı için arkasına iki dansçı ile geldi. Sahnede yine bilinen o rahat ve kıvrak dansını da sergileyen minik yarışmacı büyük alkış aldı. Düm tek tek Hadise şarkısını söyleyen küçük kız Ceren Ece Kızkıç finalin güçlü adaylarından biri olduğunu da göstermiş oldu. Salonda bulunan izleyicilerin de tempo tuttuğu Ceren Ece Kızkıç düm tek tek Hadise şarkısı büyük beğeni topladı.


11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Ceren Ece Kızkıç Düm Tek Tek Şarkı Dinle Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final BB Donut and Puche Beatbox Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 11 Mart BB Donut and Puche yarı final beatbox gösterisini izle seyret, BB Donut and Puche yarı final 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye beatbox gösterisi video izle ve BB Donut and Puche yarı final beatbox break dans hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger