Home » , , , , , , , , » 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Abdullah Talayhan Jonglör Gösterisi Video İzle

11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Abdullah Talayhan Jonglör Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Genç yarışmacılardan jonglör dalında iddialı yarışmacı Abdullah Talayhan yarıfinal performansı ile son finalist olarak finale çıkmayı başardı. Her turda olduğu gibi Abdullah Talayhan yarı final 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye jonglör performansı ile büyük alkış aldı. 11 Mart Abdullah Talayhan yarıfinal tek elde top çevirme yapboz küp çözme gösterisi parmak ısırttı. Abdullah Talayhan 11 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final jonglör gösterisi video izle performansı ile büyük bir başarı kazandı. Abdullah Talayhan 11 Mart Yetenek Sizsiniz top halka lobut çevirme gösterisi büyük beğeni topladı. Abdullah Talayhan Yetenek Sizsiniz yarı final 11 Mart gösterisi top çevirirken tek elle yapboz küpü çözme seyret izle videosu izlenme ve paylaşılmaya devam ediliyor. Yetenek Sizsiniz yarı final Abdullah Talayhan renkli yapbozu tek elle çözen yarışmacı gecenin en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başardı. Yetenek Sizsiniz 11 Mart Abdullah Talayhan yapboz küpü top çevirirken çözen yarışmacı olarak hatırlanıyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye final elemeleri son bölümü izleyenleri Abdullah Talayhan isimli yarışamcının performansına dudak ısırdı. 11 Mart yarı final Yetenek Sizsiniz Abdullah Talayhan tek eli ile top çevirirken diğer eli ile renkli yapboz küpü renklerini 2 dakika içerisinde düzeltmeyi başardı. 15 yaşında olan Abdullah Talayhan jonglör alanında etkileyici gösterileri ile yarıfinale kadar gelmeyi başarmıştı. 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı finalinde final elemeleri için gösterisini geliştiren Abdullah Talayhan farklı cisimleri elinde çevirmeye başladı. Müzik seçiminde daha hassas davranan yarışmacı gösterisine eklediği farklı materyalleri ellerinde çevirmeye başladı. Elinde lobut, halka ve top çeviren Abdullah Talayhan 8 halkayı elinde çevirmeyi başararak büyük alkış aldı. Birçok farklı malzeme ile gösterisini sürdüren Abdullah Talayhan salondan büyük alkış almayı başardı. Gösterisinde daha önce söz verdiği gibi 9 top çevirmeyi deneyen Abdullah Talayhan bunda başarılı oldu. 3 topu elinde farklı hızlarla sektirmeyi başaran yarışmacı seçtiği müziklerinde katkısı ile büyük alkış aldı. Daha sonra bir yapboz küpünü jüriye uzatıp bozduran Abdullah Talayhan, sağ elinde iki top çevirirken sol eli ile yapbozu çözmeye çalıştı. Yaklaşık 2 dakika süren gösterisi sonunda Abdullah Talayhan yapboz küpünü iki top çevirerek çözmeyi başardı.


11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Abdullah Talayhan Jonglör Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 11 Mart 2012 Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Kim Elendi Kim Kaldı Finale Çıkan İsimler Kimler başlıklı makalemizde 11 Mart jüri Nurullah Selim’e neden oy vermedi, 11 Mart Yetenek Sizsiniz finale kim kaldı kim elendi ve 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye ilk 5’e giren yarışmacılar kimler oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger