Home » , , , , , , , » 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Nurullah Selim Solo Dans Gösterisi Video İzle

11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Nurullah Selim Solo Dans Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Nurullah Selim yarışmanın en renkli ve sempatik simalarından birisi olarak hatırlanıyor. Hiçbir eğitimi olmamasına rağmen Manyak Dansı adını verdiği dansı ile yarıfinale kadar yükselen yarışmacı Yetenek Sizsiniz final elemeleri son bölümünde finalist olmak için sahnedeydi. Nurullah Selim yarı final 11 Mart dansı izleyenleri kahkahaya boğdu yine. 11 Mart Nurullah Selim Yetenek Sizsiniz yarıfinal dans gösterisi video izle daha çok Acun Ilıcalı ile olan diyalogları ile hatırlanacak. 11 Mart Acun Ilıcalı Nurullah Selim konuşmaları yine gecenin kahkaha dolu anları oldu. Yetenek Sizsiniz Nurullah Selim 11 Mart dans performansı video izle gecenin en renkli dakikalarına sahne oldu. 11 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final Nurullah Selim dansını izle seyretmek için videolarımızı takip ediniz. Nurullah Selim Yetenek Sizsiniz yarıfinal dansını seyret videosu izlenme rekorları kırdı. Yetenek Sizsiniz yarı final performansları arasında sahneye gelen Nurullah Selim Acun Ilıcalı sorularına verdiği cevaplar ile herkesin sempatisi kazandı.

Acun Ilıcalı’nın sorularını performansı sonrası cevaplayan Nurullah Selim yine herkesi kırdı geçirdi. Acun’un dansçı arkadaşları ile ilişkisini sorması üzerine dansçı kızlarla aram iyi, konuşuyoruz çok iyiler diye cevap veren Nurullah Selim herkesi güldürdü. 11 Mart Nurullah Selim Acun Ilıcalı konuşmaları ilerleyen dakikalarda kahkaha tufanı yarattı. Dansçı arkadaşları için konuşuyoruz anlaşıyoruz diye Nurullah Selim manyak dansı olarak nitelediği dansına annesini bu ismi taktığını söyledi. Yarı finale çıkması sonrası annem arkandayız oğlum dedi diye Nurullah Selim büyük alkış aldı. 11 Mart Acun Ilıcalı Nurullah Selim diyalogları kariyer planları sorusu ile deva etti. Acun’un kariyeri için ne planladığını sorması üzerine Nurullah Selim şuan bu yarışmaya devam ediyoruz, kariyer inşallah güzel olur diye cevap verdi. Acun Ilıcalı Nurullah Selim sohbeti daha sonra dersler üzerine devam etti. Nurullah Selim matematik sıfır geldi bu arada, ben hiç sıfır almıyordum hep 1 oluyordu, şimdi lise 3’e geçtim 0 oldu. Dedi. Acun Ilıcalı iyi en azından daha düşmeyeceğini biliyorsun diyerek Nurullah Selim’e destek verdi. Nurullah Selim yarışmadaki başarısı için abilerim selam vermeyin havaya girmesin diyorlar diyerek yorumladı. Daha sonra geceye damgasını vuran Nurullah Selim Acun Ilıcalı yarın sohbeti başladı. Yarın büyük final var diyen Acun’a Nurullah Selim yarın mı diyerek cevap verdi. Acun Ilıcalı bu program Pazar günü yayınlanacak ya diye uyarınca yarışmacı tamam abi anladım dedi.

Yarışma sonunda son ikiye kalan yarışmacı Hülya Avşar ve Acun Ilıcalı’nın Abdullah Talayhan’a oy vermesi üzerine Nurullah Selim Sergen Abi sen bari bana oy ver dedi. Bunun üstüne Sergen Yalçın ben zaten sana oy verecektim ilk bana sorulsaydı da sana verecektim dedi. Nurullah Selim Yetenek Sizsiniz Türkiye büyük finaline Acun Ilıcalı’nın misafiri olarak katılacak.


Yarışmanın en renkli simalarından biri olan Nurullah Selim büyük başarı kazanmış ve her elemede birinci olmayı başarmıştı. Nurullah Selim yarıfinal dans performansı büyük merak uyandırmıştı. Nurullah Selim Acun Ilıcalı konuşmaları programa her zaman damgasını vurmuştu. Nurullah Selim yarı final dans gösterisine yine arkasına aldığı dansçı kızlar ile başladı. Hareketli bir koreografi hazırlayan yarışmacı ceketini çıkarması ile sahneyi coşturdu. Nurullah Selim yarı final dans performansı salonun büyük desteği ile devam etti. Nurullah Selim yarıfinal dans şovu salonun alkışları arasında devam etti. Zaman zaman sergilediği figürler ile jüriyi ve salonu güldürmeyi de başaran Nurullah Selim bu defa gösterisine çok iyi hazırlandığını gösterdi. Nurullah Selim’in dans etti müzik de iyi seçilmişti. Nurullah Selim dans gösterisinin finali de iyi kurgulanmıştı. Tam gösteri bitti sanılırken gösterisine daha da seri bir biçimde devam eden Nurullah Selim herkesi şaşırttı. Gösterisinin ardından salondan büyük tezahürat aldı. Gösteri sonra Acun Ilıcalı Nurullah Selim sohbeti yine programa damgasını vurdu.

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Nurullah Selim Solo Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 2 ratings Bir önceki yazımız olan 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Moonstar Dans Gsöterisi Video İzle başlıklı makalemizde 11 Mart Moonstar yarı final dans gösterisi, 11 Mart Moonstar yarı final dans gösterisi video izle ve 11 Mart yarıfinal Moonstar Yetenek Sizsiniz dansını seyret hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger