Home » , , , , , , , » 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Güney Cino Bisiklet Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle

11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Güney Cino Bisiklet Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle

emre | Pazartesi, Mart 12, 2012 | 0 yorum

Güney Cino akrobasi dans ve bisiklet paten sporlarını harmanlayarak adrenalin dozu yüksek gösteriler yapan bir ekip. Yarışmanın ilk tur elemelerinden bu yana sahnede sergiledikleri heyecan ve korku dolu gösterileri izleyenler tarafından çığlıklar atılarak izlendi. Güney Cino yarıfinal 11 Mart bisiklet akrobasi dans gösterisi video izle performansı gecenin yine en heyecan uyandıran ve nefes kesen performansı oldu. 11 Mart Yetenek Sizsiniz Güney Cino yarı final bisiklet paten akrobasi gösterisi izleyenlerin çığlıkları ve bakamadıkları sahneler arasında gerçekleşti yine. Güney Cino 11 Mart Yetenek Sizsiniz yarı final bisiklet akrobasi dans gösterisi büyük alkış aldı. 11 Mart Güney Cino yarı final bisiklet paten akrobasi dansını izle seyretmek için videolarımızı takip edebilirsiniz. Güney Cino 11 Mart Yetenek Sizsiniz yarıfinal gösterisi talihsiz kazalara sahne oldu Yetenek Sizsiniz yarı final Güney Cino engellerden 3 defa düşen bisikletli göstericinin performansı seyirciyi korkuttu. Her defasında denemeye devam eden bisikletli engelleri aşamadı ve düştü. Güney Cino engellerin üstüne düşen göstericisi jüri ve izleyiciyi korkuttu. Gösterinin ardından Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar spor tartışması yaşandı.

Yetenek Sizsiniz bu akşamki bölümünde sahne alan ekip adrenalin dozu yüksek bir gösteri yaptı. Güney Cino bisiklet akrobasi ve paten kayanların adrenalin dolu gösterisi ile hatırlanıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarıfinal Güney Cino akrobasi dans bisiklet ve paten gösterilerinin bir karışı ile başladı. Seyircilerin arasından gelen patenciler heyecan yarattı. Gösterinin başında dans eden üçlüye katılan patencinin ardından sahnede break dans eden ve başı üstünde uzun süre dönerken kostümü renk değiştiren göstericinin performansı büyük alkış aldı. Ardından sahneyi engelleri tırmanan ve tek teker üstünde duran bisikletçiler aldı. Daha sonra hareketli müzik ile dans eden bisikletlinin gösterisi başladı. Bisikleti ile masaya çıkan yarışmacı büyük alkış aldı. Tek teker üstünde sahneye gelen yarışmacı engelden düştü. Güney Cino bisikletlinin engelden düşüş sahnesi izleyenleri korkuttu. Gösterinin devamında patencilerin salondan sahneye kayarak insanların üstünden atlaması gösterisi başladı. Rampalardan kayan patencilerin adrenalin dolu gösterisi büyük alkış aldı. Engelden düşen yarışmacı şansını gösteri sonrasında bir daha denedi. Bu denemesinde merdivenleri çıkamayan yarışmacıya moral alkışı verildi. Daha sonra düştüğü engeli yeniden geçmeye çalışan yarışmacı tekrar düştü. Üçüncü denemesinde de düşen gösterici yine de alkışlandı. Ancak düşüşleri korku yarattı.


11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Güney Cino Bisiklet Akrobasi Dans Gösterisi Video İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan 11 Mart Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Erdener ve Seda Show Komedi Taklit Dans Gösterisi Video İzle başlıklı makalemizde 11 Mart yarı final Erdener Seda Teoman Müslüm Gürses taklidi, 11 Mart Yetenek Sizsiniz Erdener Seda Show yarı final Yetenek Sizsiniz komedi taklit gösterisi video izle ve Erdener ve Seda komedi dans performansları hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger