Home » , , » Kendimize Doğru 17. bölüm izle 03 Ağustos 2012 STV 03.08.2012

Kendimize Doğru 17. bölüm izle 03 Ağustos 2012 STV 03.08.2012

emre | Pazar, Ağustos 05, 2012 | 0 yorum
VerseD
Kendimize Doğru 05 ağustos 2012 izle, Kendimize Doğru 05-08-2012 tek parça izle, Kendimize Doğru 17. bölüm full video izle, Kendimize Doğru 05 ağustos kesintisiz izle, Kendimize Doğrubugünkü bölümü izle, Kendimize Doğru netten seyret, Kendimize Doğru tvde izle, Kendimize Doğru 05.08.2012 online hemen izle


Sıcacık bir kasaba halkının hikayesi...
Hemen her konuda görüş ayrılığına düşen şirin bir kasabanın sakinleri, dini konularda da anlaşamamaktadır. Dini duyarlılığa sahip kasabalının bir kısmı namaz kılıp bir araya gelebilecekleri bir cami yapılmasını talep ettiklerinde, bu anlaşmazlık iyice ayyuka çıkar. Bu fikre karşı çıkan diğer grup ise cami için uygun bir yer olmadığını iddia eder. belediye başkanının cami fikrine karşı çıkmasıyla iş inada biner.

Ailevi sorunlarından kaçıp şehirden kasabaya gelen Emir’in burada kalmaya karar vermesiyle işler iyice karışır. Ailesinin zoruyla hukuk fakültesini bitiren Emir, avukat olmak yerine kasabada imam olmayı tercih etmiştir. Bunun için, dedesinin ricası üzerine gittiği İmam Hatip Lisesi’nden kalma dini bilgilerinin yeterli olacağını düşünür. Ancak zamanla kendisine akseden problemleri çözmekte bunun yeterli olmayacağını öğrenerek, kendini geliştirme yoluna gider. Ancak şartlar ne olursa olsun kasabaya gelmiş olmak Emir için büyük şanstır. Çünkü Emir, hayatının kadınıyla burada tanışır ve iç derinliğini burada kazanır.

Posted in: Kendimize Doğru Bunu E-postayla Gönder BlogThis! Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger