Home » » Son Dakika Alman Futbol Federasyonu UEFA'dan Türk Futbolunun Avrupa'dan tamamen men edilmesi için başvuru yaptı

Son Dakika Alman Futbol Federasyonu UEFA'dan Türk Futbolunun Avrupa'dan tamamen men edilmesi için başvuru yaptı

emre | Pazartesi, Mayıs 07, 2012 | 0 yorum
Son Dakika : Alman Futbol Federasyonu UEFA'dan Türk Futbolunun Avrupa'dan tamamen men edilmesi için başvuru yaptı.Klüplerin ayrılması olayına dikkat çekmişler. Kararların şikeye karşı sıfır tolerans kuralına uymadığını söylemişler. Federasyonu ciddi cezalar ile karşılabileceğini ve yıllar boyunca federayonun cezalandırılabileceğini yazıyor. Ayrıca Son Dakika : Yunanistan Futbol Federasyonu , Türkiyenin UEFA Lisansının İptal Edilmesini İstedi. Ayrıca İngiliz The Guardian Gazetesi ise : Turkish federation leaves clubs unpunished over match-fixing scandal  yani.TFF şike skandalını cezasız bıraktı diye okuyucularını bilgilendirdi..

Bir alman spor sitesinden verilen habare göre bakalım ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler bizi bekliyor olucak bu arada UEFA'nın şike soruşturmasıyla ilgili olarak Türkiye Futbol Federasyonu'na gönderdiği yazıda, "İvedi olarak kurul kararlarınızı bekliyoruz" dediği ortaya çıktı.

Haber..
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger