Home » , , , » Turkcell 3G İnternet Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell 3G İnternet Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

emre | Cumartesi, Mart 17, 2012 | 0 yorum
İletişim teknolojilerinde yaşanan gelişmeler ile birlikte artık cepten internet keyfini doyasıya yaşayabiliyoruz. Cepten hızlı internet dönemini açan 3G teknolojisi bilindiği gibi artık her operatörün müşterilerine cazip fiyatlara sunduğu bir hizmet halini aldı. Turkcell 3G hizmetleri de bu alanda adını kalitesi ve fiyatı ile duyurmayı başarmıştır. Akıllı telefon kampanyaları kapsamında sunulan 3g internet kotalı versiyonları dikkatli kullanılmadığında bazen can yakabilir. 3G kota aşımı sorgulama hizmetleri bu yönü ile müşterilerin iyi kullanması gereken hizmetlerdir. 3G hizmeti veren operatörlerin kota sorgulama servislerinin kullanımı ile ilgili olarak bu yazımızda Türksel 3G kota sorgulama servislerini ele alacağız. Türkcell 3G kota aşımı durumunda cep yakan faturalar ile karşılaşmamanız için 3G kota sorgulama konusunda kolaylıklar getiriyor. Turkcell 3G internet kota sorgulama işlemleri faturalı ve faturasız hatlar ayırt edilmeden ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Türkcell 3G kotam ne kadar hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.
Turkcell 3G kotalı tarifeleri limit aşımı durumuna karşı kullanıcıyı korumak için kota sorgulama servislerini sunuyor. Turkcell 3G internet kota sorgulama limit aşımlarını önlemek amacı ile sık ve doğru kullanılması gereken bir servis. Turkcell operatörünü kullanan faturalı ya da faturasız müşterileri için 3G internet kotanızı ücretsiz olarak sorgulatabilirsiniz. 3G hizmeti aldığınız hattınızdan kısa mesaj SMS servisini kullanarak ne kadar internet kullandığınızı ve kota durumunuzun ne olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Eğer sizde Turkcell 3G internet kullanıyorsanız kalan kotanızı sorgulayabilir ya da 3G paketlerinden yararlanıyorsanız ne kadar kullandığınızı görebilirsiniz.
Turkcell 3G internet kalan kotanızı öğrenme işlemleri için internet hizmeti aldığınız hattın takılı olduğu telefondan “Kalan” yazarak 2260’a kısa mesaj SMS gönderiniz. Bir başka Türkcell 3G kota sorgulama işlemi de Turkcell Online İşlem Merkezine internetten bağlanarak kalan kotanızı öğrenmektir. Turkcell 3G internet kullanmayı düşünüyorsanız, kapsama alanı ve hızı bakımından sorun yaşatmadığını söylemek mümkün. Size uygun fiyatlarda bir tarifeyi kalite konusunda endişelenmeden alabilirsiniz. Turkcell 3G internet paketi almak içinde 2400 a kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. 3G kota sorgulama mesajı ve 3G başvuru için atılan SMS’ler ücretlendirilmemektedir.
Turkcell 3G İnternet Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger