Home » , , , , , , , » Survivor 2012 Ünlüler Takımına Hangi Gönüllü Geçti Hangi Gönüllü Kimin Gitmesi İçin Neden Oy Verdi

Survivor 2012 Ünlüler Takımına Hangi Gönüllü Geçti Hangi Gönüllü Kimin Gitmesi İçin Neden Oy Verdi

emre | Pazartesi, Mart 19, 2012 | 0 yorum
Yarışmanın tanıtımlarının dönmeye başlamasının ardından ünlüler ve gönüllüler takımının elemanlarını hep birlikte görmeye başladık. Ancak Nez ve Meter’in son anda takımlardan çıkması yarışma hakkında bir bilinmezliğin başlamasına sebep olmuştu. Survivor Nez neden takımdan çıkarıldı, Acun Ilıcalı Meter’i neden eledi tartışmaları bu kısa sürede oldukça yoğun biçimde tartışıldı. Nez ve Meter’in elenmesinin sebebi olarak gündeme çeşitli iddialar geldi. Meter’in Nez’e en az parayı sen alıyorsun demesinin buna neden olduğu tartışmalarına Acun Ilıcalı cevap verdi. En sonunda Meter ve Nez Survivor 2012 oyunlarından çıkarılırken yerlerine kimin geleceği ise merak konusu oldu. Ancak ilk bölümde anladık ki 7 kişi kalan ünlüler takımına 9 kişi olan gönüllülerden bir kişi geçecekti. Gönüllülerden ünlülere kim geçti? Gönüllüler kimi ünlüler takımına gönderdi? Anıl neden ünlüler takımına geçti? Kim neden Anıl’ı gönüllüler takımında istemedi? Anıl aleyhine oy veren gönüllüler ne dedi?

2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler ilk ada konseyi 2 kişi eksik olan ünlüler takımına hangi gönüllünün geçeceğine karar verilmesi için toplandı. Ünlüler yarışmalarda eksik olmanın dezavantajını yaşadıklarını sıkça dile getirmişti. 2012 Survivor gönüllülerden ünlülere kim geçti? Gönüllüler takımı Anıl’ı neden ünlüler takımına gönderdi? Anıl’ın gitmesi için kimler neden oy verdi?

Kural gereği ada konseyi oylama ile gönüllülerden birini ünlüler takımına gönderecek böylece takımlar eşleşecekti. Ünlüler takımında bir kadın oyuncu eksik olmasına rağmen gönüllüler aralarına Meter’in elenmesi ile katılan Survivor Anıl’ı takımdan gönderdiler. Oylamada kimler Anıl gitsin dedi? Gönüllüler sıra ile oy kullanarak hangi takım arkadaşlarının gideceğine karar verdiler. Oylama sırasında kimi gönüllüler kimi seçtiklerini açıklarken kimi gizli oy kullandı. Oylamada Survivor Begüm, Survivor Şansın, Survivor Serhat ve Survivor Anıl’ın adları öne çıktı. Oylamada Begüm ve anıl 3 oy aldı. Serhat 1, Şansın 2 oy aldı. Ünlüler Begüm ve Anıl arasında karar vermek durumunda kaldı. Ünlüler takımı bir kadın eksik olmalarına rağmen Anıl’ı istediler. Survivor 2012 ünlüler Anıl’ı neden seçti? Ünlüler Anıl’ın iyi bir oyuncu olmasından dolayı eksik kadın oyuncuya rağmen Anıl2ı oyunlarda öne geçmek için tercih ettiler.


Oylama öncesi konuşan takılmadan Survivor yarışmacılar ilk ödül oyununu ve sonrasında yaşanan gerginliği değerlendirdi. Survivor Nihat Altınkaya, gerginlik yenilgiden kaynaklandı dedi. Survivor Hayim Kohen Anıl’ın gitmesi üzerine bu geceki karar bizi çok üzecek dedi.

Survivor 2012 Ünlüler Takımına Hangi Gönüllü Geçti Hangi Gönüllü Kimin Gitmesi İçin Neden Oy Verdi, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan Twitter Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır başlıklı makalemizde takipçilerimi nasıl arttırırım, Twitter ve twitter arttırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger