Home » , , , , , » Survivor 19 Mart Düelloyu Kim Kazandı, Düello Oyunu Nasıldı?

Survivor 19 Mart Düelloyu Kim Kazandı, Düello Oyunu Nasıldı?

emre | Salı, Mart 20, 2012 | 0 yorum
Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 1. hafta 2. bölümde yapılan düelloyu hangi yarışmacı kazandı, düello oyunu nasıldı, dokunulmazlık sembolünü kim aldı? 19 Mart 2012 Pazartesi Show TV

Survivor 2012'nin ilk düellosu yapıldı. Tüm yarışmacıların bireysel olarak yarıştığı oyunda kazanan kişi bir dokunulmazlık sembolünün sahibi olacaktı. Düellolarda kazanılan dokunulmazlık sembollerinden 3 tane toplayan yarışmacı 3 ada konseyi dokunulmaz olacak ve elenemeyecek.

Oyunda klasik ipli parkurlardan oluşan iki bölüm vardır. Yarışmacılar bellerine bağlı ipleri takip edecek, iplerin sarılı olduğu engelleri aşarak parkurun sonuna varmaya çalışacaktı. Yarışmacılar 8'erli iki grup halinde yarıştı. Ünlülerden Merve rahatsızlığı nedeniyle yarışamadı ve ikinci grup 7 kişi olarak yarıştı.

1. Turda parkurun birinci bölümünü tamamlayan ilk 3 kişi ikinci bölüme geçecekti ikinci bölümü ilk tamamlayan oyunun 2. turuna geçecekti. Böylece 2. turda iki kişi mücadele edecekti.

İlk grupta önce Hasan, Cevher, Sibel ikinci bölüme geçti, sonra Hasan 2. tura geçti.

İkinci grupta önce Begüm, Alp, Nihat ikinci bölüme geçti, sonra Alp 2. tura geçti.

Düellonun 2. turunda daha çok beceri ve zekaya dayanan bir oyun vardı. Bu oyunda kaygan bir masa benzeri platformda duran 6 siyah ve 6 beyaz daireyi, platformun yanlarındaki boşluklu bölümlerden dışarı atmak için yarışan finalistler, başka bir daireyi karşıdan atıp, diğerlerine vurarak, çıkarmaları gerekiyordu. Hatalı vuruşlarda rakibin dairelerini dışarı çıkarma riski de vardı.

Oyun sonunda 6-5'lik skorla

Düelloyu ve dokunulmazlık sembolünü Alp kazandı.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger