Home » , , , » Kuzey Güney 28.Bölüm Özeti (21 Mart 2012 Çarşamba / Kanal D)

Kuzey Güney 28.Bölüm Özeti (21 Mart 2012 Çarşamba / Kanal D)

emre | Pazartesi, Mart 19, 2012 | 0 yorum

28.Bölüm Özeti

Ferhat’ın tuzağına düşen Kuzey, ölümle yüz yüze geliyor.

Kuzey,  Ferhat’la hesaplarını kapatmak üzere yüz yüze geldiğinde, kendisine hazırlanan tuzağa düşer. Cemre ve Güney de, Ferhat’ın oyununa geldiklerini fark ettiklerinde, Cemre, Kuzey’in tehlikede olduğunu anlamış ve onu uyarmak için harekete geçmiştir. Kuzey’e ulaşamayan Cemre, Ali’yle de iletişim kuramayınca, duruma kayıtsız kalan Güney’e öfkesi daha da artmıştır. Kuzey’in, Simay’ın acı gününde yanında olmak için yola çıktığını düşünen Sami Bey, Mersin’de bir olay çıkmaması için Simay’ın ailesini uyarmak istemiş, böylece Simay da Kuzey’in oraya geleceğini öğrenmiştir. Ferhat acılı aileyi, onlara destek vererek  avucunun içine almaya çalışırken, Simay yaklaşan fırtınanın kokusunu almıştır.

Diğer tarafta  Güney, Banu’nun yeni bir emrivakisiyle karşı karşıya kalmıştır. Banu’nun evlilik tarihini öne aldığını öğrenen Barış ise bu evliliğe her ne pahasına olursa olsun engel olmak için kolları sıvamış,  o da tehlikeli bir oyun oynamaya başlamıştır. Ferhat’ın planı gereği, Kuzey’in hayatı can dostu Ali’nin ellerindedir. Ali’nin zamana karşı yarışı nefes nefese sürerken, ölüm kalım mücadelesi veren Kuzey’in nefesi kesilmek üzeredir. Kuzey’le Ferhat’ın amansız kör dövüşünde bu raundun galibini hızla geçen zaman belirleyecektir.

İlgili Yazılar:

Kuzey Güney 26.Bölüm Özeti (7 Mart 2012 Çarşamba / Kanal D)Kuzey Güney 19.Bölüm Özeti (18 Ocak 2012 Çarşamba / KANALD)Kuzey Güney 25.Bölüm Özeti (29 Şubat 2012 Çarşamba / Kanal D)Kuzey Güney 27.Bölüm Özeti (14 Mart 2012 Çarşamba / Kanal D)Kuzey Güney 20.Bölüm Özeti (25 Ocak 2012 Çarşamba / KANALD)
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger