Home » , , , » Fatmagülün Suçu Ne 67.Bölüm Özeti (22 Mart 2012 Perşembe / Kanal d)

Fatmagülün Suçu Ne 67.Bölüm Özeti (22 Mart 2012 Perşembe / Kanal d)

emre | Salı, Mart 20, 2012 | 0 yorum

67.Bölüm Özeti

Mustafa’nın yakalandığı haberi, evde büyük sevinç yaratır. Uzun bir zamandan sonra, Fatmagül ve Kerim verdikleri mücadelenin karşılığını alırlar.. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Mustafa için yolun sonuna gelmiştir..

Yeni bir tehlike, Mustafayla karşılaştığı günden beri , hayatı alt üst olan Asu’nun kapısına dayanır. Asu’nun yardımına yine Kerim ve Kadir yetişirler..

Saklandıkları yerde televizyondan son gelişmeleri takip eden Erdoğan ve Selim ise panik halde kaçacakları günü beklemektedirler. Önce Reşat Yaşaran’ın tutuklanması, ardından Mustafa’nın yakalanması, korkularını daha büyütür. Sinirleri iyice gerilen kaçaklar sonunda birbirlerine girerler.

Yaşanan zorlu sürecin ardından Fatmagül de kendini yavaş yavaş toparlamaya başlar. Kerim ve Fatmagül arasında bir süredir devam eden sessizlik bozulduğunda, ikisi de birbirlerine yeniden sıkı sıkıya sarılırlar..

Vural Namlı cinayetinin duruşma günü geldiğinde, Mustafa da sanık olarak mahkemedeki yerini alır. Kerim tutuksuz yargılandığı dava görülürken, Fatmagül ve Asu’yla karşı karşıya gelen Mustafa aslında bütün hayatıyla yüzleşmektedir..

Hakimin vereceği karar merakla beklenirken, diğer tarafta Selim ve Erdoğan’ın gergin bekleyişi de sona erer ve onlar da artık dönülmez bir yola girerler..

İlgili Yazılar:

Fatmagülün Suçu Ne 66.Bölüm Özeti (15 Mart 2012 Perşembe / Kanal D)Fatmagülün Suçu Ne 64.Bölüm Özeti (1 Mart 2012 Perşembe / KANALD)Fatmagülün Suçu Ne 59.Bölüm Özeti (26 Ocak 2012 Perşembe / KANALD)Fatmagülün Suçu Ne 60.Bölüm Özeti (2 Şubat 2012 Perşembe / KANALD)Fatmagülün Suçu Ne 65.Bölüm Özeti (8 Mart 2012 Perşembe / Kanal D)
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger