Home » , , , , , , , , » Facebook’ta Engellenen Uygulamaların Engelini Kaldırma Sınırsız Arkadaş Ekleme Engeli Kaldırma

Facebook’ta Engellenen Uygulamaların Engelini Kaldırma Sınırsız Arkadaş Ekleme Engeli Kaldırma

emre | Salı, Mart 20, 2012 | 0 yorum
Facebook güncellemeleri çoğaldıkça kullanıcıları çıldırtmaya, saç baş yoldurtmaya devam ediyor. Son olarak Facebook’ta engelleme sorunları dikkat çekiyor. Bu yazımızda Facebook uygulamalarının engelini kaldırma ve arkadaş eklerken karşılaştığımız arkadaş engelini aşma yollarını ele alacağız. Facebook’ta engel kaldırma işlemini uygulamalar için hesap ayarları sekmesinin altından yapılması gereken ayarları göstereceğiz. Facebook uygulamalarının engelini kaldırma genellikle bizim bilerek veya bilmeden gelen uygulamaları engellememiz ile başvurmamız gereken bir işlemdir. Son günlerde ise Facebook arkadaş engeli kaldırma işlemine çok fazla ihtiyaç duyuluyor. Zira Facebook arkadaş ekleme işlemlerini belli bir sayıda yaptığınızda bu alanda sizi banlıyor. 4 -5 gün ekleme yapılamadığı oluyor. Bu yazıda Facebook arkadaş ekleme engeli kaldırma için neler yapılabileceğini anlatacağız. Ayrıca daha önce Facebook da engellenen kişinin engelini kaldırma konusunda da neler yapılabileceğini ele alacağız. Bu yöntemler ile Facebook video engellemesi kaldırma, Facebookta engellenen kişilerin engelini kaldırma gibi işlemleri de kolayca yapabilirsiniz. Ancak Facebook arkadaş ekleme engeli konusunda farklı bir yöntem ele alacağız. Son zamanlarda çok sayıda arkadaş ekleme işlemi yapan kullanıcıların hesapları engelleniyor. Bu hesaplar bir hafta kadar yeni arkadaş ekleyemiyor. Yeni arkadaş ekleme yöntemi ile Facebook arkadaş ekleme cezası kaldırma yolunu sizlerle paylaşacağız. Ayrıca bu yöntem ile sizlere verilen 30 gün cezasının da bir anlamı kalmayacak. Bir nevi Facebook 30 gün engel kaldırma işlemi de diyebiliriz. Ayrıca Facebook okey plus engel kaldırma gibi zamanından istemediğiniz uygulamalara dönme şansı da bulacaksınız. Ya da bir zamanlar arkadaşlık isteği gönderen kişilerden engellediklerinizle yeninden temasa geçmek isterseniz Facebook arkadaşlık isteği engeli kaldırma işlemlerini de kolayca yapmayı öğreneceğiz. Çok sayıda arkadaş ekleme işlemi yaparak Facebook 14 günlüğüne engellendi çözüm arıyorum diyenlerin de derdine derman olmaya çalışacağız. Facebook arkadaş ekleme cezasını kaldırma işlemini ise şimdilik çalışan farklı bir yoldan çözeceğiz. İlerleyen yazılarımızda Facebook yasak kaldırma konularına da eğileceğiz. Yeni yöntem ile Facebook sınırsız arkadaş ekleme mümkün oluyor. Facede arkadaş ekleme engeli kaldırma işlemi için bir iletişim listesi yapmanız gerekecek. Bu liste sayesinde dilediğiniz kadar arkadaş ekleyerek arkadaş ekleme engelini kaldırma yoluna gideceğiz.

Sağ üst köşede ki HESAP menüsünden Gizlilik Ayarlarına tıklayın. Açılan yeni sayfanın alt kısmında ki Engellenenler Listeleri – Engellediğin kişilerin ve uygulamaların listelerini düzenle seçeneğine gelerek Engellenen uygulamalar bölümünde engellediğiniz uygulamaların listesine ulaşabilirsiniz. Buradan bir zamanlar engellediğiniz ve şimdi kullanmak istediğiniz uygulamayı bularak karşısında buluna engeli kaldır butonuna tıklamanız yeterli. Aynı şekilde Engellenen Kişiler Listesinden de engellediğiniz kişilerin engelini kaldırabilirsiniz. Pişman olursanız da Geri al diyerek uygulamayı ya da kişiyi yeniden engelleyebilirsiniz.


Facebook arkadaş ekleme engeli son zamanlarda birçok Facebook kullanıcısının karşılaştığı sorunlardan biri olarak öne çıkıyor. Facebook üzerinde arkadaş eklemek isteyenlerin karşısına çıkan uyarıda “This Request Can’t Be Sent. Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can’t be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you’re seeing this message in error, you can report the problem.” Şeklinde bir uyarı beliriyor. Burada Facebook teklif gönderilemiyor ve bu kullanıcıyı kişisel olarak tanıyor musun uyarılarında bulunuyor. Ayrıca ayrıntılı bilgi için bizi yardım merkezine yönlendiriyor.

Sizlerde böyle sorunlar ile karşılaşıyor ve arkadaş ekleyemiyorsanız, belli sayıda arkadaş ekledikten sonra engelleniyorsanız şimdi anlatacağımız yöntem ile bu sorunu aşabilirsiniz. Öncelikle masa üstüne bir metin dosyası açarak eklemek istediğiniz arkadaşların bir listesini oluşturun.

örnek1 @ bilgiharamileri . com

örnek2 @ bilgiharamileri . com

Bu şekilde dilediğiniz kadar arkadaş adresini sıralayarak dosyanızı oluşturun. Daha sonra arkadaş ekleyeceğiniz bölümden tanıyor olabileceğiniz kişiler listesinde tümünü gör seçeneğini tıklayın. Açılan menüden liste halinde MSN, Gmail adresi gibi çıkan listenin altında diğer araçlar seçeneğini tıklayarak, açılan menüden İletişim Dosyası Bilgileri Yükle seçeneğini seçiniz. Masaüstünüzde oluşturduğunuz metin dosyasını göz at diyerek bulun ve listedeki tüm arkadaşları eklemiş olun.

Facebook’ta Engellenen Uygulamaların Engelini Kaldırma Sınırsız Arkadaş Ekleme Engeli Kaldırma, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan Facebook Hesabı Onay Maili Gelmedi başlıklı makalemizde Face onay maili neden gelmiyor, Facebook hesabı ona maili gelmiyor ve Facebook onay maili hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger