Home » , » BİMcell Hattı Nereden Nasıl Alınır?

BİMcell Hattı Nereden Nasıl Alınır?

emre | Çarşamba, Mart 21, 2012 | 0 yorum
Gıda sektöründe ucuzluğun adı olarak bilinen BİM GSM sektörüne hızlı bir giriş yaptı. BİMcell adı altında hizmet verecek yeni operatörümüz abone toplama ve hat satışına başladı. BİMcell konuşma ücretleri, BİMcell sesli konuşma tarifleri için belirlediği fiyat, Bİmcell SMS paketi fiyatları, BİMcell internet paketi fiyatları her alanda devrim yaratacak bir fiyat politikası ile sektöre girdi. BİMcell hattı satışları da BİM’in mağazalarında başladı. Cazip fiyatları öğrenen müşterilerin BİMcell hattı nasıl alınır merakına kapılmaları normal. Zira BİM’İn henüz sadece iletişim alanında hizmet verecek şubeleri bulunmuyor. Bu da akıllara BİMcell hattı nereden alınır sorusunu getiriyor. BİMcell hat almak için gereken belgeler ile ilgili de bilinmesi gereken şeyler olduğu açık. Ayrıca BİMcell hattını kimler alabilir, müşteri konusunda bir seçicilik var mı? Tüm bu bilinmezleri sizin için araştırdık.

BİMcell hattı almak için bir ön şart yok. İsteyen herkes BİMcell kullanıcısı olabilir. BİMsel hat almak için kurumun sadece bu işe dönük bir şubesi olmadığından BİM perakende satış marketleri kullanılacak. BİMcell hat sahibi olmak isteyen müşteriler önlü arkalı kimlik fotokopileri ile en yakın BİM marketinde gerekli formları doldurarak BİMcell hattı sahibi olabilir. BİMcel hat almak için gereken belgeler sadece kimliğinizin fotokopisi ve mağazada dolduracağınız bir formdur. En yakın BİM marketine giderek gereken formları doldurarak yeni hattınızı alabilirsiniz.

BİMcell Hattı Nereden Nasıl Alınır?, 10.0 out of 10 based on 1 rating Bir önceki yazımız olan Asus Padfone Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek Özellikleri ve Fiyatı başlıklı makalemizde Asus Pad, Asus Padfone ve Asus Padfone fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger