Home » , , , , , , , » Avea Turkcell Vodafone Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları Nasıl Engellenir Cep Telefonuna SMS ile Reklam Engelleme

Avea Turkcell Vodafone Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları Nasıl Engellenir Cep Telefonuna SMS ile Reklam Engelleme

emre | Cumartesi, Mart 10, 2012 | 0 yorum
Olmadık yerlerde ve olmadık zamanlarda cebinize gelen reklam mesajları sizinde canınızı sıkıyordur. Gerçi bazen bu mesajlar görülmesini istemediğimiz mesajlar için güzel bahane olabiliyor. Ancak reklam mesajı almadan a bu bahaneye başvurulabilir elbet. Avea reklam mesajı engellemek özellikle bu operatörün bir ara abarttığı reklam mesajlardan dolayı elzem oldu. Avea hatlı cep telefonunuza gelen reklam mesajı engellemek aslında bir mesaj ile mümkün. Avea reklam SMS engelleme için bir servis bulunmaktadır. Sadece Avea için değil tüm cep telefonuna gelen istenmeyen reklam mesajlarını engelleme de mümkündür. Bu yazımızda cep telefonuna gelen reklam mesajı engelleme ile ilgili basit ama etkili bir formülü sizlere tanıtacağız. Sizlerde reklam mesajlarından bıktınız ve cep telefonuna gelen reklam mesajı engellemek için bir çözüm arıyorsanız bu yöntem tam size göre… Durmadan gelip duran cep telefonuna gelen reklam mesajı nasıl engellenir? İstemediğimiz halde gelip duran cep telefonuna gelen reklam mesajını engellemek için ne yapılabilir? Cepe gelen istenmeyen reklam mesajı nasıl engellenir? Turkcell hatlı cep telefonunda reklam mesajı engellemek için de yapılabilecek şeyler var elbette. Aynı şekilde Vodafone hatlı cep telefonunuza gelen reklam mesajı nasıl engellenir bununda bir yolu var.
Olmadık yerlerde ve zamanlarda cebe gelen reklam mesajları nasıl engellenir? Sizde artık bu mesajları silmekten usandıysanız reklam mesajlarından kurtulmanın yolu bu yazımızda… Mobil telefonlara gelen reklam SMS engelleme aslında yine operatörlerin verdiği bir hizmettir. Örneğin Türkcell hatlı cep telefonunuza gelen reklam mesajı nasıl engellenir sorunun çözümü yine Türkcell’e mesaj atmaktan geçiyor. Turkcell reklam SMS engelleme servisi ile istenmeyen reklam mesajlarını görmek zorunda kalmazsınız. Vodafone hatlı cep telefonunda reklam mesajı engellemek de yine Vodafone reklam SMS engelleme servisi ile yapılmaktadır.
Her operatörün istenmeyen reklam mesajlarını engellemek için başvurulabilecek bir SMS servisi bulunmaktadır. İsterseniz Avea, Turkcell, Vodafone reklam mesaj engelleme işlemlerini ayrı ayrı ele alalım.
Turkcell reklam mesaj kapatma nasıl yapılır? Öncelikle Türkcell hatta gelen reklam mesajları engelleme nasıl yapılır ondan başlayalım. Turkcell hatlara gelen reklam mesajları engellemek için 2780’e size gelen ve bir daha gelmesini istemediğiniz mesajı iletmeniz gerekiyor. Ancak bu işlem yalnızca toplu gönderilen mesajları engelliyor. Bu tür reklam firmaları size özel bir mesaj yollarsa bunu yine alırsınız.
Avea reklam mesaj kapatma nasıl yapılır? Avea reklam mesaj engelleme için “iptal kampanya” kelimelerini büyük harfler ile yazarak 7672’ye göndermeniz yeterlidir. Bu mesaj Avea’dan gelecek kampanya reklamlarını engeller. Farklı firmalardan gelen indirim ve alışveriş reklamlarını engellemek için de “iptal reklam” yazarak yine 7672’ye SMS olarak iletmeniz yeterlidir.
Vodafone reklam mesaj kapatma nasıl yapılır? Vodafone hat sahipleri ise istenmeyen reklamlardan ve kampanya haberlerinden kurtulmak için 444 0 542‘i arayarak istenmeyen mesajları belirtmeleri yeterli olacaktır.
Avea Turkcell Vodafone Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları Nasıl Engellenir Cep Telefonuna SMS ile Reklam Engelleme
Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger