Home » , , , » Avea Messi Atacak 100 MB İnternet Kampanyası

Avea Messi Atacak 100 MB İnternet Kampanyası

emre | Perşembe, Mart 01, 2012 | 0 yorum

Avea, dünyanın en iyi futbol kulüplerinden FC Barcelona’nın 2012-2013 sezonu sonuna kadar “Türkiye Resmi Telekomünikasyon İş Ortağı ” oldu. Gerçekleşen iş ortaklığı çerçevesinde Avealılar, FCB markalı ürünlere, FCB mobil içeriklerine, FCB’ye özel tarifelere ve diğer GSM hizmetlerine ulaşabilecekler. Ayrıca, Avea müşterileri FC Barcelona’nın Camp Nou Stadyumu’nda oynayacağı maçlara hediye bilet ve takım imzalı forma kazanma şansı yakalayacaklar.


Avea aynı zamanda yine FC Barcelona işbirliği kapsamında yeni bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. “FCB Avea Camp – Türkiye’nin Minikleri, Dünyanın Yıldızları” projesi kapsamında Türkiye Okul Sporları Federasyonu (TOSF) ve bağlı bulunduğu kurum olan Gençlik Spor Genel Müdürlüğü (GSGM) olmak üzere, Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerinin de desteğiyle tüm Türkiye’den seçilecek ilköğretim çağındaki çocuklar; FC Barcelona tesislerinde, Barcelona altyapı antrenörleri tarafından eğitim alma imkânı bulacaklar.


Kampanyaya nasıl katılabilirim
LIG BARCELONA, LIG BARCA veya LIG BAR yazıp 9045’e gönder


Tarifeler


CB Maxi tarife ile hem konuş, hem mesajlaş, hem de internette gez! Ayda 95 TL’ye yurtiçi heryöne 2500 dk ve 2500 SMS, yanısıra 3 GB internet!


FCB Maxi tarife ile hem konuş, hem mesajlaş, hem de internette gez! Ayda 55 TL’ye yurtiçi heryöne 1500 dk ve 1500 SMS, yanısıra 2 GB internet!


100 MB, Atacak, avea, barcelona, Camp Nou Stadyumu, Forma kazanma, internet, İnternet Kampanyası, kampanyasi, Messi, Messi Atacak 100 MB yüklenecek

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 720p - 1080p Film İzle , Maçı İzle , Bölüm İzle , Dizi İzle , Fragman İzle - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger